Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🟡Zizi Shop
Додано 06 січ 2025

🟡Zizi Shop

@zizishopUA
Кількість підписників: 810
Фото: 2,820
Відео: 32
Посилання: 544
Опис:
Фігурки від колекціонерки українчикам!💛 Та сама крамничка вашої Ізольдафи!🫶
Джерело

🟡Zizi Shop | AnimeFigureExpominiА тепер реакт вашої Ізольдафи на цей неймовірний до...

Логотип телеграм спільноти - 🟡zizi_shop 🟡Zizi Shop @zizishopUA
173 Охват/переглядів 2025-12-14 00:59 Повідомлення №8186
#AnimeFigureExpominiА тепер реакт вашої Ізольдафи на цей неймовірний досвід:За стендом ми зустріли як й бажаючих розпочати колекцію так й старих знайомих які підходили ділитися своїи преордер листом!Буду з вами чесна коли в літку я зірвалась з цепі та за 2 тижні зібрала стенд A.F.E.M. я не думала, що повторю його так швидко. Досвід найпершої стендової діяльності настільки мене надихнув, що наступний раз я захотіла зробити, щось більш масштабне! Й так виникла ідея набору учасників на стенд, що авжеж понесло за собою організаційні та фінансові трудноші, бо всі розстрати (А вивести стенд на фестік як виявилось це не 3 гривні) та організаційні аспекти лежать на одній мені. Я не знаю звідки в мені на той момент було стільки сил та мотивації везти на плечах чужі фігурки та свої фігурки, але тоді мені здавалось що це буде більш правильніше ніж просто відправити поштою аххаха, але зате я тепер розумію, що для зменшення організаційного пекла іноді потрбіно просто делегувати транспортній компанії та не бути умоюうま!День на фестивалі був дуже швидким та насиченим! Я дуже нервувала через обмежений доступ до стенду який спричинили повітряні тривоги. Ми з командою бігали від вахтерок лялькового театру на 1 поверх в тиху збирати стенд це був якись "5 годин з вахтеркою лялькового театру" момент й все ж таки наші перебіжки зібрали нам стенд до напливу людей взхввхзвПростояли б ми просто за стендом цілий день, якщо б до нас не звернулась організаторка паті з пропозицією виступити з сольніком під час антракту на якій припала повітряна тривога через яку люди не могли піднятися на верх до нашого стенду.Це третій за моє життя сольнік про аніме фігурки, але перший без підготовки, коли дуже сильно захоплюєшся чимось тобі не потрібна підготовка, що б без зупинки про це говорити, тому непередбачений сольнік пройшов успішно та весело!Та й ще б він не пройшов б успішно з такою то зібраною командою як в мене :3Ми схопили Зізічку, аніме фігурку та вийшли на сцену.Це був дуже змішаний досвід який вказав мені в яку сторону розвивати проект A.F.E.M. Якщо ви учасник чатику спільноти колекціонерів аніме фігурок ви знаєте, що вже рік я йду до цілі у вигляді окремої виставки аніме фігурок в Україні потрошки вдосконалюючи A.F.E.M. тому кожен виїзд стенду є більш масштабним за інший.Наразі я беру паузу на пів року, що б відкласти кошти на стенд виставкового формату для наймасштабнішого фестивалю попкультури Fancon, тому якщо ви бажаєте підтримати проект A.F.E.M. візьміть комішку на аніме фігурку в зізіку💛Побачимось в літку зізічки та спільнотники)