Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олеся Ніколенко🌖 Гештальт-терапевтка | Креаторка
Додано 06 гру 2025

Олеся Ніколенко🌖 Гештальт-терапевтка | Креаторка

@zhyvysebe
Кількість підписників: 458
Фото: 309
Відео: 74
Посилання: 66
Опис:
🖐Привіт, тут я планую багато цікавого. Нехай цей канал стане джерелом натхнення, підказок і підмогою у розвитку та процвітанні. Тут може розпочатися 🎭 PERFORMANCE твоєї трансформації: з сорому в силу, з жертви в авторство, з хаосу в дію
Джерело

Олеся Ніколенко🌖 Гештальт-терапевтка | Креаторка | Бути «Автором» ~ це не лише про красиві картини чи успішні кейси, а й ...

Логотип телеграм спільноти - Олеся Ніколенко🌖 Гештальт-терапевтка | Креаторка Олеся Ніколенко🌖 Гештальт-терапевтка | Креаторка @zhyvysebe
229 Охват/переглядів 2026-04-13 20:44 Повідомлення №898
Бути «Автором» ~ це не лише про красиві картини чи успішні кейси, а й про здатність витримати зіткнення двох різних культурних кодів всередині власної вітальні.Зараз я проживаю один із найскладніших професійних та людських іспитів: взяти в родину дитину, яку ти знаєш давно ~ це одне, але прийняти її в систему, де ваші фундаментальні цінності йдуть у розріз ~ це виклик, до якого не готує жоден підручник з терапії.Конфлікт прошивок:Там, звідки він прийшов, брехня була мовою виживання мами і навіть була причиною регулярної нагороди. У моїй родині брехня ~ це ТАБУ.Витримати цей перехід, не маючи жодних гарантій на успіх, важко навіть моїй тренованій психіці.Гойдалки від «пішло все …» до «ми впораємося» ~ по декілька разів на тиждень.Але в цьому і є справжність ~ проживати все, як є.Сьогодні я стабілізуюсь через те, що люблю понад усе: через дію та естетику.Завтра ~ поміж купи запланованих, важливих зустрічей, зустріч із піар-менеджером Гаріка Корогодського, Тіною, потім спонтанна фотосесія в квітучому ботсаду.Бо щоб віддавати силу родині та проектам, я маю спочатку відновити її генерацію в собі.Спонтанність та продуктивність ~ це мій опіум і маніфест. Мистецтво жити ~ це вміти бути Архітектором навіть тоді, коли будувати доводиться на руїнах чужих сценаріїв.Але мені здається, це того варте. Для всіх учасників процесу.