Статистика telegram каналу - @zhytomyrskaoborona

Telegram: Contact @zhytomyrskaoborona

Photos: 2  Videos: 528  Links: 25 
2021-12-08

Кількість підписників

Історія змін лого

2023-02-22
2022-08-18
2022-08-16

Історія змін назви

Telegram: Contact @zhytomyrskaoborona
2022-12-23
Житомирська обласна військова адміністрація
2022-12-09
Telegram: Contact @zhytomyrskaoborona
2022-12-08

Історія зміни типу аккаунта

Акаунт Telegram
2022-12-23
Публічна группа чи канал
2022-12-09
Акаунт Telegram
2022-12-08

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
@MillioMEMov - это первый автоматизированный форум в телеграм на тему мемов.

🔘 Более 10 разных тематик
🔘 Новые мемы каждый час

Обязательно подпишитесь 👆😅
❗️Услуги в телеграм под ключ:

🔘 Раскрутка каналов и чатов.
🔘 Продажа активных каналов.
🔘 Размещение рекламы.
🔘 Разработка телеграм ботов.
и многое другое.

👉 Каталог koxee.net/catalog
👉 Менеджер @koxee_net
В інформаційному просторі поки певне зменшення кількості новин з фронту – повідомлень менше, ніж, наприклад, на початку осені. Але це не означає, що інтенсивність боїв стала меншою.  
 
Ситуація складна по всьому фронту. На окремих ділянках тривають, як і раніше, жорстокі позиційні бої. І особливо важко, теж як і раніше, на Донеччині. Окупанти несуть надзвичайно масштабні втрати, але наказ – вийти на адмінмежу Донеччини – у них не змінився. Не здаємо там жодного сантиметра нашої землі – і я дякую всім нашим героям, які тримають позиції на Донбасі.  
 
Херсонщина – чітко розуміємо, що в планах у ворога, тож діємо відповідно. Акуратно, продумано та в інтересах звільнення всієї нашої території: укріплюємо свої позиції, ламаємо російську логістику, послідовно знищуємо потенціал ворога утримувати в окупації південь нашої країни.  
 
Схід – крок за кроком рухаємось до повернення українського прапора в усі наші міста і громади. Активно зміцнюємо і кордон. 
 
Слава кожному і кожній, хто воює за нашу державу!
Станом на сьогодні можна сказати, що нещодавня ескалація російського ракетного і дронового терору призвела лише до того, що світ відповідає – відповідає новою допомогою Україні.
Зробимо все, щоб до цієї допомоги приєдналось якнайбільше країн.
Загалом по фронту наші сили перебувають у стані активної оборони – на деяких ділянках сходу і півдня потроху відтісняємо ворога.
Донеччина залишається епіцентром найбільшого божевілля окупантів – вони гинуть сотнями щоденно. Земля перед українськими позиціями буквально завалена тілами окупантів...

Дякую кожному і кожній, хто воює за Україну! Дякую всім, хто працює заради нашої перемоги!
Дякую всім нашим партнерам, які допомагають нам захищати свободу! Слава Україні!
Цієї доби окупанти знову застосовували іранські ударні дрони. Є збиття. Але, на жаль, є і влучання.

Ми розуміємо також, що держава-терорист концентрує сили й засоби для можливого повторення масованих ударів по нашій інфраструктурі. Зокрема, і для цього Росії знадобилися іранські ракети. Готуємося відповідати.

Але також, будь ласка, зауважте: усе частіше є повідомлення, що в Чорне море на бойове чергування не вийшов жоден носій «Калібрів». Це дуже вагомий результат, який забезпечили наші захисники.

Що менше російського Чорноморського флоту, то безпечніше в Чорному морі. І обов’язково буде такий день, коли ми зможемо прозвітувати, що забезпечили Україні повний захист від російської загрози як на морі, так і в небі.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🟢 10:35 Відбій тривоги в Житомирській області!
🟢 01:15 Відбій тривоги в Житомирській області!
Сьогоднішній висновок МАГАТЕ цілком очевидний. Місія організації відвідала всі ті обʼєкти, які згадували представники Росії, коли розповідали свої фантазії про так звану «брудну бомбу».

Ми запросили МАГАТЕ, щоб вони перевірили. Ми надали їм повну свободу дій на відповідних обʼєктах і маємо чіткі й неспростовні докази того, що ніхто в Україні ніяку «брудну бомбу» не створював і не створює. І єдине, що є брудне в нашому регіоні зараз, – це голови тих у Москві, хто, на жаль, захопив контроль над російською державою і тероризує Україну й увесь світ.

Слава всім, хто захищає нашу державу! Слава всім, хто воює і працює, наближаючи нашу перемогу!

Що стосується фронту – хлопці вперед ідуть. Що стосується зерна – судна ідуть. Що стосується окупантів – вони також ... за кораблями!
Слава Україні!
Сьогодні в Кремлі розказують, що вони вимагали гарантій безпеки від України. Варто на мить зупинитись, щоб обдумати такі їхні заяви.

​252 дні тому Росія вимагала гарантій безпеки від Сполучених Штатів Америки. Після восьми місяців російської так званої спеціальної операції в Кремлі вимагають гарантій безпеки від України.

​Це справді разючі зміни. Це показує і те, якого провалу зазнала російська агресія, і те, наскільки ми з вами міцні, коли зберігаємо єдність. Мільйони українців і українок, які воюють і працюють заради нашої свободи. І мільйони людей по всьому світу, які допомагають нам протистояти російському терору.

​Разом ми забезпечимо поразку держави-терориста та її покарання за терор. І гарантуємо, що вся Україна є і буде вільною.

​Вічна слава всім нашим героям! Вічна памʼять усім, хто віддав своє життя за Україну!
​Слава Україні!
Сьогодні продовжив нашу дипломатичну активність для того, щоб світ потужно відреагував на чергову російську ескалацію.

Говорив із Президентом Франції Еммануелем Макроном. Подякував за вже надану підтримку та поінформував про наші потреби, передусім в обороні. Повітряний щит для України має бути – сьогодні це чітко прозвучало. Домовилися провести дві дуже важливі події. Першу – в грудні у Франції: предметно розглянути всі виклики зими, від енергетики до фінансів, від зброї до захисту неба. А другу подію – щоб зібрати бізнес Франції та допомагати Україні.

Також сьогодні відбувся візит у Київ єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон. Обговорили ініціативу створення такого формату, як військовий «Рамштайн», що зможе працювати заради нашої спільної безпеки, але саме в енергетичній площині. Кошти, технічна підтримка, трансформатори, генератори, енергоносії – це те, що життєво необхідне нашому захисту.

Ми зробимо все, щоб дати людям електрику й тепло цієї зими.
Слава кожному і кожній, хто працює, наближаючи нашу перемогу!
У цей час іще тривають відновлювальні роботи в тих регіонах, де сьогодні були влучання російських ракет. Робимо все можливе, щоб відновити енерго- і водопостачання. І відновимо.

Сьогодні дуже добре спрацювали наші Повітряні сили та всі, хто задіяний у захисті неба. Більшість обʼєктів, які терористи визначили собі за мішені, вдалося врятувати. Тільки за цей ранок терористи застосували для масованого удару 55 крилатих ракет. Із них 45 збито.

Ми будемо й надалі посилювати нашу протиповітряну оборону. Але вже зараз на кожні десять влучань терористам доводиться витрачати мінімум учетверо більше ракет. Іще гірші показники в Росії щодо дронів, зокрема й тих, які поставили їй спільники з Ірану. І це бачить світ. Бачить, що колишня «друга армія світу» вже навіть не двадцять друга за своєю ефективністю. А ми зробимо все, щоб вона взагалі пішла у другу сотню. І це буде.

Немає в російських терористів таких ракет, які могли б влучити в українське бажання жити. Жити цивілізовано і дбати одне про одного. Ані армією, ані терором, ані будь-чим іще Росії не вдасться підкорити Україну.
Сміливість українського народу була відзначена нагородою Oxi Courage Award. Вона є символом перемоги демократії. І я дякую Джейкобу Саллівану за вручення цієї нагороди. Удячний лідерам і народу Сполучених Штатів Америки за допомогу в наближенні заслуженої перемоги України.

Коли виникає загроза свободі, вона стосується людей будь-де, а не лише там, де людські права знищують, а людей принижують. Коли свободи десь меншає, її меншає у всього людства. Тому це небезпека для всіх. 

І тому потрібна сміливість усіх! Достатня сміливість, щоб протистояти терору й карати тих, хто поширює смерть і ненависть, хто загрожує свободі та руйнує мир.
🟢 19:04 Відбій тривоги в Житомирській області!
Люди з усього світу допомагають нашій країні боротися за свободу. Інструктори волонтерської організації Trident Defense Initiative, яку очолює колишній британський військовий, діляться з українськими захисниками медичними й тактичними навичками. На заваді не стають ні дощ, ні навіть російські ракети. 

Докладніше про організацію і процес навчань – у новому репортажі United24 Media.
____

People from all over the world help our country and people fight for freedom. Instructors of "Trident Defense Initiative" volunteer organization headed by a former British soldier, share medical and tactical skills with Ukrainian defenders. Neither rain nor even Russian missiles get in the way.

Learn more about the organization and how the training is conducted in the new United24 Media report.
Сьогодні під час засідання круглого столу за участю Агенцій ООН, представників Управління координації гуманітарних справ Організації Об’єднаних Націй в Україні, міжнародних партнерів обговорили нові гуманітарні плани допомоги для Житомирщини.

🔔 Також під час зустрічі підбили проміжні підсумки роботи благодійних організацій та фондів, які щоденно займаються розв’язанням проблемних питань на рівні громад. Як зауважив спеціаліст із гуманітарних питань УКГС ООН в Україні Джозеф Кроулі, на сьогодні пріоритетом є координація роботи усіх агенцій з системи ООН, які працюють на Житомирщині, органів місцевої влади та локальних волонтерських центрів. Це дозволить значно підвищити ефективність роботи усіх благодійників та волонтерів і забезпечить надходження допомоги до кожного з тих, хто її потребує в області.

💬 З перших днів війни Житомирщина найактивніше доєдналась до співпраці з міжнародними організаціями задля розв'язання гуманітарних питань. Область вже 8 місяців співпрацює з різними програмами ООН. Серед них – Всесвітня продовольча програма ООН, ЮНІСЕФ та Червоний Хрест.

🗣 Не стоять осторонь благодійні організації такі як Карітас-Спес, фонд «Хлібний дім», Український фонд Благодійництва. Вони були та залишаються надійними помічниками для Держави та громадян, що постраждали від війни. Гуманітарний штаб Житомирської ОВА, у взаємодії з волонтерами забезпечив допомогою понад 300 тисяч українців.

Ще один нагальний виклик для усієї країни – забезпечення сталого проходження опалювального сезону в умовах енергетичного тероризму з боку росії. З огляду на це першочергову вагу мають поставки генераторів різної потужності, які можуть використовуватись для живлення об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної інфраструктури, а також для забезпечення електроенергією житлових будинків.

Отже, спільно з міжнародними організаціями ми продовжимо вирішувати гуманітарні питання в умовах війни. Дякуємо усім нашим партнерам!
🔴 18:43 Повітряна тривога в Житомирській області!
Сьогодні за участі Першого віцепрем'єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко та начальників обласних військових адміністрацій України обговорили організацію суспільно корисних робіт в громадах.

🗣 Першочергово, йдеться про українців, які через війну залишились без роботи, зокрема й громадян, які евакуювались до мирних міст.

💬 Під час воєнного стану офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштувались, будуть залучатися до суспільно корисних робіт, які може організовувати військове командування із залученням обласних військових держадміністрацій та місцевою владою. Йдеться про облаштування й укріплення блок-постів, заготівлю дров, розбір завалів й відновлення пошкоджених будівель, розвантаження гумдопомоги, ремонт укриттів та інших нагальних робіт.

Наголосимо, що кожна особа, що буде долучена, згодом отримає мінімальну зарплату – 6700 гривень. З усіма, хто долучиться до виконання робіт, підписують строковий трудовий договір. У трудову книжку вносять записи. Приймати будуть лише придатних за станом здоров’я людей.

Наразі визначено, що оплата праці в цьому випадку буде здійснюватись центрами зайнятості, коштом фонду на випадок безробіття, та ресурсом місцевої влади.
Житомирські вибухотехніки від початку повномасштабного вторгнення знешкодили майже 8 тисяч вибухонебезпечних предметів.

🪖 Піротехнічні підрозділи ДСНС та Національної поліції Житомирщини майже щодня виїжджають на розмінування територій області від російських бомб та снарядів. Це місця вибухів, падіння ракет та літаків, залишені ворогом позиції, звільнені від окупації населені пункти та зруйновані будівлі.

Як інформує заступник начальника Житомирської ОВА Олександр Федько, загалом від різних боєприпасів та їх залишків очистили вже понад 600 гектарів території області та понад 230 об’єктів житлового фонду та інфраструктури.

❗️ Найбільше вибухотехніки знаходять артилерійських снарядів. З початку повномасштабної війни на Житомирщині їх знайшли та знищили майже 4 тисячі. На другому місці за кількістю боєприпаси від реактивних систем – 282. На третьому – ручні гранати. Загальну статистику можна подивитися на інфографіці.

Дякуємо нашим вибухотехнікам за їх повсякденну ризиковану роботу!
🟢 02:04 Відбій тривоги в Житомирській області!