Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Віталій Бунечко – голова Житомирської ОВА
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Віталій Бунечко – голова Житомирської ОВА

@zhytomyrskaODA
Кількість підписників: 29 302
Фото: 12,200
Відео: 1,010
Посилання: 525
Опис:
Разом переможемо 🇺🇦 Facebook начальника обласної військової адмінстрації www.facebook.com/vitaliy.bunechko
Джерело

🇺🇦 Віталій Бунечко – голова Житомирської ОВА | Сьогодні на Житомирщині, безпосередньо в обласному центрі, відкрився н...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Віталій Бунечко – голова Житомирської ОВА 🇺🇦 Віталій Бунечко – голова Житомирської ОВА @zhytomyrskaODA
2 500 Охват/переглядів 2024-07-31 12:17 Повідомлення №8524
Сьогодні на Житомирщині, безпосередньо в обласному центрі, відкрився новий Центр ментального здоров'я в рамках програми «Ти як?», якою опікується Перша леді України Олена Зеленська.⚜️ Ментальне здоров'я є ключовим елементом загального добробуту кожної людини. Програма «Ти як?» надає українцям необхідні ресурси, щоб вони могли ефективно впоратися з психологічними труднощами, зберігати емоційну стійкість та якість життя, особливо в умовах нинішніх викликів. 🟢 Окрім консультацій, Центр пропонує регулярні тренінги, семінари та практичні заняття з фахівцями у сфері психологічного здоров'я. Це допоможе українцям отримати необхідні знання та навички для самопідтримки та взаємодопомоги у складних ситуаціях. 🤝 У новому Центрі також будуть регулярно проводитися зустрічі консультантів з регіональними координаторами. Ці зустрічі спрямовані на обговорення поточних викликів та розробку стратегій для покращення надання послуг у всіх центрах ментального здоров'я області. 🇺🇦 У сучасних умовах стрес та психоемоційні навантаження стали невід'ємною частиною нашого життя, тому важливо формувати в суспільстві розуміння того, що потреба в психологічній допомозі — це не слабкість, а природна реакція на складні обставини. Це невід'ємна складова нашої стійкості та майбутнього українців після нашої Перемоги.