Джерело
Новини Житомира | pzhytomyr | нампишуть Східна 70, біля 10-ка котів, усі не стерилізовані, є вагітні...
35 600 Охват/переглядів
2025-09-27 19:39
Повідомлення №34479
#нампишуть Східна 70, біля 10-ка котів, усі не стерилізовані, є вагітні, дуже хворе кошеня з герпесвірусом (взагалі усі коти хворі, але кошенята важче переносять і якщо не лікувати - гинуть). Записала в ЦЗТ на стерилізацію - поїхала ловити кішку, і знаєте - місцева жіночка була незадоволена, бо киці усі «годуючі», а вагітних взагалі стерилізували не можна, ну і т.д. Нерви мені, звичайно ж витріпала, але я таки одну кішку на стерилізацію забрала. Прийшлося її залишити на лікуванні, бо з очками - катастрофа, сьогодні завезла стерилізовану та проліковану кицю назад на її постійне місце проживання. І знаєте - знову «шкандаль», вже якийсь мужчинка кричав мені «забери кота», бо тут і так багато котів… Значить так, шановні житомиряни, в Житомирі існує програма по стерилізації безпритульних тварин - телефонуєте в ЦЗТ – 0 (67) 558 77 68 записуєте 👌 А потім берете кішечку і везете на стерилізацію на назначений час, ніч перетримуєте тваринку і випускаєте на наступний день. У Вас є чати будинку, ОСББ, і тому подібне, об'єднуєтесь і вирішуйте питання з безпритульними тваринками. Волонтери втомилися витрачати свої ресурси допомагаючи вам, і при цьому «вигрібати» від вас. Сьогодні, коли я намагалася пояснити жителям Східної 70, що я взагалі то, допомагаю, і якщо мені не допомагаєте, то хочаб не заважайте. На що була відповідь «а тебе ніхто не просив». І то правда 🤷♀️ Там, де я живу, немає не стерилізованих, чи покинутих котів, а якщо зʼявляються, я прилаштовую в родини. Якось так. Дякую за увагу 🤗❤️Підписатися | Надіслати новину📣