Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини Житомира | pzhytomyr
Додано 14 лип 2024

Новини Житомира | pzhytomyr

@zhytomyr
Кількість підписників: 111 505
Фото: 24,500
Відео: 7,360
Посилання: 11,700
Опис:
Житомирське медіа Оперативні новини міста 🇺🇦 Події, тривоги, світло, вода, транспорт, життя міста. Надіслати контент: @pzhytomyr_sms
Джерело

Новини Житомира | pzhytomyr | Викликала таксі на київську, приїхав чоловік на білому “Volkswagen Tig...

Логотип телеграм спільноти - Новини Житомира | pzhytomyr Новини Житомира | pzhytomyr @zhytomyr
23 500 Охват/переглядів 2025-04-30 19:42 Повідомлення №30782
Викликала таксі на київську, приїхав чоловік на білому “Volkswagen Tiguan” з номером AM5859CXСпочатку все добре, ми їхали до пункту призначення «Мальованка» Він поїхав не по маршруту , але я не звернула увагу тому що водії зазвичай можуть туди поїхати, потім я бачу що знову не туди, та проїхав провулок в якій треба завертати, та звернув зовсім в інший, я кажу ви не туди їдете, та він проігнорував, що писало в навігатору, він завернув в інший провулок, я кажу ви не правильно їдете та він прибавив швидкість, на що він мені відповідає на повному серйозі «сонечко , а я тебе нікуди не відпущу , ти мені уж дуже понравилась» мені пощастило те що в провулку в якій він заїхав була не дуже хороша дорога, та я почала відкривати двері по руху, водій на спокійному тягне до мене руки , щоб мене зупинити , але я встигла вибігти! Я вибігла до перших ж людей якіх побачила, водій на спокійному розвернувся та поїхав собі далі, при тому що казав що в тому провулку є виїзд, тепер питанння чому він туди не поїхав??? Я можу зрозуміти, можливо він пропустив тей провулок, але навіщо мені таке говорити та лізти руками до мене? Та починати говорити «куди ти я зараз тебе покатаю» Хочу надати великий розголос цьому, щоб дівчата були обережними, тому що я не знаю що могло бути далі, оскільки на адресу на яку я викликала таксі біля лісу з глухими кутами та зарощими кущами де далі немає людей!!!! Хочу уточнити, що це було 19:00-19:30 вечора, це ще світло, та мене зберегло те що він не встиг заблокувати двері!!!!