Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жорж
Додано 06 гру 2025

Жорж

@zhorzhclub
Кількість підписників: 4 827
Фото: 2,980
Відео: 137
Посилання: 836
Опис:
Офіційний канал видавництва «Жорж». Замовити книжки: В Instagram https://www.instagram.com/zhorzhclub?igsh=MWh3OGxmdnR5aXNwMQ== У Facebook https://www.facebook.com/share/19hsK67eKf/?mibextid=wwXIfr Стосовно співпраці з «Жоржем» — @komar_valentyna
Джерело

Жорж | Мова тіла» А.К.Тренер 🌟🛁 🥃 Мені дуже сподобалося! І я з великим задово...

Логотип телеграм спільноти - Жорж Жорж @zhorzhclub
1 440 Охват/переглядів 2026-01-16 08:32 Повідомлення №2265
«Мова тіла» А.К.Тренер 🌟🛁 🥃 Мені дуже сподобалося! І я з великим задоволенням прочитаю продовженняПо-перше, тут афігенна головна героїня. На цьому вже можна купувати. Десь трошки є вайби Лісбет з «Чоловіків, які ненавидять жінок»: татуйована, в пірсингу, дуже талановита у своїй сфері діяльності, спостережлива та уважна до дрібниць, але значно соціальніша і якась тепліша, чи що. Вона жива, розумна і емпатична. Я в захваті від Кессі Рейвен. Мало таких персонажів. Бо в якийсь момент мені взагалі стало байдуже, хто там кого вбив, — настільки подобалося спостерігати за думками та діями санітарки моргу 🤌 По-друге, ну дуже класний спосіб вбивства 😆 таке можна писати? Цікаво і нетипово По-третє, окрім основної справи, на фоні з’являється інший злочин, це постійно тримає напругу, не дає знудитися і відкласти книгу Роздуми про «здатність» Кессі говорити з мертвими: я сприйняла їх більше, як прояв її підсвідомості, а не як містичну складову. Все-таки вона пережила трагічні події в минулому. Може це стало причиною Підсумовуючи: однозначно рекомендую всім, хто любить розумні, атмосферні (морг топово описаний, а кидання мізками ну то взагалі 😆) трилери з незабутніми персонажами — це дуже може бути Мої 9/10 ⭐️ і буду брати продовженняP.S: ви б бачили вираз обличчя мого чоловіка, коли я потягла з бару джин і склянку— навіщо тобі Gordon’s о 10 ранку???— бо віскі ми не маємо — 👀— це реквізит для фото!