Джерело
ОП «Дебати - це життя» | Я починаю проєкт, де збиратимемо і оцифровуватимемо родинні архіви 199...
302 Охват/переглядів
2025-07-17 14:59
Повідомлення №25518
Я починаю проєкт, де збиратимемо і оцифровуватимемо родинні архіви 1990-2000-х рр. Потребую вашої допомоги. Як ми уявляємо ту епоху - це часто про публічний простір, сюжети, шоу. А що відбувалось у приватному вимірі, за дверима квартир? Як українські сім'ї долали виклики доби транзиту? У мене є мій досвід та моїх близьких, але бракує повноти. Тож, започатковую проєкт, де збиратиму колекцію родинних фотоархівів дев'яностих і нульових для того, щоб побачити закономірності, схожості і відмінності у тому, як українці проживали цю цікаву епоху. Тому я прошу вас поділитись вашими архівами і спогадами😉🤘Я готовий зробити цифрові копії ваших фотографій і плівок з 90 і 2000-х і надати вам ваші «старі фотографії» тм у цифрі🤘Якщо ви готові, то поспілкувався би з вами про ці колекції, контексти фотографій у форматі інтерв'ю; 🤘Частину матеріалу, який зберу найближчим часом, хотів би оформити у маленьку виставкуКому цікаво, і хто готовий підтримати - пишіть в особисті🤝 Навіть оплачу доставку НП чи Укрпоштою😎