Джерело
Жінка з Картами 🔮 | Доброї пʼятниці, друзі!🌹 Сьогодні день такий… ніби все трохи в тумані,...
4 080 Охват/переглядів
2026-03-20 07:10
Повідомлення №1758
Доброї пʼятниці, друзі!🌹 Сьогодні день такий… ніби все трохи в тумані, але в тому тумані є свій кайф. Не треба все розуміти до кінця - іноді краще відчути. Місяць на цій карті великий, теплий, навіть казковий. Башти стоять - значить, опора є. Між ними дорога, і по ній кожен іде своїм шляхом. І от сьогодні якраз такий день, коли ми більше слухаємо себе, ніж Світ. По роботі можуть бути моменти «а що взагалі відбувається?». Не поспішайте з висновками. Перечитайте повідомлення двічі, не вірте чуткам, не накручуйте себе. Але! Інтуїція сьогодні прям топчик. Якщо щось відчуваєте - там є правда. У грошах краще без імпульсивних витрат. Бо Місяць любить «ой, купила і не зрозуміла навіщо». Зате гарно зайде щось для душі: аромати, чай, маленькі радощі для себе. У стосунках багато недосказаного може вилізти. Але не драматизуємо. Просто говоримо м’якше, ніж зазвичай. І не додумуємо за іншу людину. Бо Місяць любить фантазії… а вони не завжди про реальність Зате романтики - хоч відбавляй. Вечір для теплих розмов і обіймів - саме те. Емоції можуть гуляти.Дайте собі трохи тиші, води, сну. І не грузимо себе чужими проблемами. І головне - сьогодні не день логіки, а день відчуттів. Якщо хочеться зробити паузу - робіть. Якщо хочеться усамітнитись - теж ок. Ви не губитесь, ви просто йдете через свій внутрішній ліс. Нехай ця п’ятниця буде м’якою, як вечірнє світло. Нехай все заплутане тихенько розплутається.І нехай серце підкаже правильну дорогу. Миру нам скорішого!Обіймаю🩷