Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жінка з Картами 🔮
Додано 06 гру 2025

Жінка з Картами 🔮

@zhinkazkartamy
Кількість підписників: 6 518
Фото: 1,270
Відео: 113
Посилання: 271
Опис:
Всім привіт! 🌸 Я Ольга Стогнушенко. 🔮Майстер Таро, Екстрасенс, Родолог і красива жінка з картами). ❤️Маю багато різноманітного цікавого досвіду і знань! 😇Всім необхідне місце в цьому світі, де навколо такі, як ти)! 🪄Тож, нехай це буде тут🥰🙏
Джерело

Жінка з Картами 🔮 | Раночку, любі!🌹 Шістка Пентаклів запускає день, коли світ працює за пр...

Логотип телеграм спільноти - Жінка з Картами 🔮 Жінка з Картами 🔮 @zhinkazkartamy
3 790 Охват/переглядів 2026-01-19 06:59 Повідомлення №1596
Раночку, любі!🌹 Шістка Пентаклів запускає день, коли світ працює за принципом «ти мені - я тобі». Сьогодні енергія про обмін, підтримку і маленькі добрі жести, які гріють не гірше за чай з медом у ці люті морози. У побуті цей день може принести маленькі приємності: хтось підкаже коротку дорогу, щоб не мерзнути зайвий раз, хтось пригостить гарячим чаєм або просто скаже добре слово, яке зігріє не гірше за батарею. У роботі і справах карта говорить про командність і взаємну вигоду. Добре домовлятися, обмінюватися ідеями, просити підтримку і самим не проходити повз, коли хтось потребує допомоги. У фінансах можливі невеликі, але приємні плюси. Повернення коштів, знижка, бонус або вигідна пропозиція. Витрачати краще з розумом, але не з почуттям страху, бо енергія дня про довіру і здоровий баланс. У стосунках день про рівність і взаємність. Сьогодні важливо і слухати, і бути почутими, і робити кроки назустріч одне одному. Маленька увага або щире слово можуть змінити настрій краще за великі жести. Зертайте увагу на те, як ви обмінюєтеся енергією з людьми. Те, що ви віддаєте, сьогодні має властивість повертатися швидко і в м’якій, приємній формі. Нехай цей день буде щедрим на теплі зустрічі, легкі рішення і відчуття, що поруч є люди, з якими завжди можна поділитися і радістю, і підтримкою. Миру нам скорішого!І тепла!🙏 Обіймаю🩷