Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жінка з Картами 🔮
Додано 06 гру 2025

Жінка з Картами 🔮

@zhinkazkartamy
Кількість підписників: 6 518
Фото: 1,270
Відео: 113
Посилання: 271
Опис:
Всім привіт! 🌸 Я Ольга Стогнушенко. 🔮Майстер Таро, Екстрасенс, Родолог і красива жінка з картами). ❤️Маю багато різноманітного цікавого досвіду і знань! 😇Всім необхідне місце в цьому світі, де навколо такі, як ти)! 🪄Тож, нехай це буде тут🥰🙏
Джерело

Жінка з Картами 🔮 | Раночку, друзі!🌹 Колесо Фортуни прогнозує нам день, коли життя саме кр...

Логотип телеграм спільноти - Жінка з Картами 🔮 Жінка з Картами 🔮 @zhinkazkartamy
5 180 Охват/переглядів 2025-12-19 06:22 Повідомлення №1492
Раночку, друзі!🌹 Колесо Фортуни прогнозує нам день, коли життя саме крутить сюжет, а нам лишається не заважати йому робити свою роботу. Може зʼявитися відчуття нестабільності, ніби ґрунт трохи рухається під ногами, але це не про втрату, а про зміну етапу. У справах і роботі можливі несподівані повороти: щось переноситься, щось вирішується раптово, або зʼявляється шанс там, де його не чекали. Не тримайтеся за плани зубами - сьогодні виграє той, хто вміє підлаштовуватися. Якщо двері зачиняються, значить, десь уже відкриваються інші. У стосунках можливі сюрпризи. Хтось напише після паузи, хтось скаже не те, що ви очікували, або зловите себе на новому погляді на людину. Це день, коли багато що стає на свої місця без пояснень. У фінансах можливі коливання - то приємний бонус, то витрата, яку не планували. Тут важливо не панікувати і не робити різких рухів. Добре спрацюють спонтанні, але не ризиковані рішення. Не намагайтеся все контролювати, бо колесо крутиться краще, коли руки розслаблені. Сьогодні корисно довіряти життю і знакам, які воно підкидає. Нехай ця пʼятниця принесе вам легкий поворот у правильний бік, трохи удачі без боротьби і відчуття, що життя на вашому боці.Хай удача мʼяко торкнеться кожного, а навіть дрібні зміни працюють на добро і світло. Миру нам скорішого!Обняла🩷