Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Згурівка Оперативна
Додано 14 лип 2024

Згурівка Оперативна

@zguroper
Кількість підписників: 4 560
Фото: 10,500
Відео: 2,150
Посилання: 2,040
Опис:
🇺🇦Оперативна інформація/військовий моніторинг повітряних загроз — 24/7🇺🇦 Захищаємо та інформуємо! ⚖️ Обговорення — @zguroperlive 🖋️ Питання/Співпраця — @NickHunter13 📲 Зв'язок з адміністратором⬇️ @NickHunter13
Джерело

Згурівка Оперативна | Після ворожих ракетно-дронових атак країни-терориста на Київщину енерг...

Логотип телеграм спільноти - Згурівка Оперативна Згурівка Оперативна @zguroper
2 190 Охват/переглядів 2025-12-28 09:10 Повідомлення №17447
Після ворожих ракетно-дронових атак країни-терориста на Київщину енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі працювали без зупинки у складних умовах, аби якомога швидше відновити електропостачання для людей.Завдяки їхній роботі електроживлення вже відновлено для 347 тисяч родин Київщини. Це сотні тисяч домівок, у які знову прийшли світло та сила.Разом із тим, близько 10 тисяч клієнтів Вишгородського району наразі ще залишаються знеживленими. Роботи з усунення пошкоджень тривають, фахівці роблять усе можливе, щоб заживити кожну адресу, але потрібно ще трохи часу.Стабілізували ситуацію в Бориспільській та Броварській громадах, хоча наразі лишається найскладнішою — через значні пошкодження звичні графіки наразі не діють. Сьогодні планується подача електроенергії з орієнтовними інтервалами: 3 години зі світлом, 6 — без. У частині населених пунктів люди зараз вже з напругою. У решті громад області діють стабілізаційні відключення згідно з графіками.Окремо хочу відзначити злагоджену роботу з мобільними операторами. Мобільний зв’язок по області вдалося налаштувати так, що він працює навіть під час тривалих відключень електроенергії. Швидкість інтернету місцями може бути нижчою через підвищене навантаження, але зв’язок стабільний — зокрема й у громадах із довготривалими відключеннями. Прошу всіх максимально економно користуватися електроенергією — це важливо для стабільної роботи енергосистеми та швидшого відновлення для тих, хто ще без світла.Дякую кожному жителю Київщини за витримку, терпіння та розуміння.Окрема вдячність нашим енергетикам — за сталь у характері й відданість своїй справі.@Mykola_Kalashnyk