Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слуга Народу — Волинь
Додано 06 січ 2025

Слуга Народу — Волинь

@zelutsk2019
Кількість підписників: 127
Фото: 9,230
Відео: 1,700
Посилання: 2,630
Опис:
Стань частиною нашої команди!
Джерело

Слуга Народу — Волинь | Цієї ночі росіяни знову воювали проти звичайних багатоповерхівок в Оде...

Логотип телеграм спільноти - Слуга Народу — Волинь Слуга Народу — Волинь @zelutsk2019
23 Охват/переглядів 2026-05-01 07:57 Повідомлення №11957
Цієї ночі росіяни знову воювали проти звичайних багатоповерхівок в Одесі – станом на зараз відомо про пʼятьох поранених та пожежі у двох будинках. Також у Кривому Розі через удар дроном поранено людину. На Харківщині атакували залізничну інфраструктуру, били по тягових підстанціях. Були пошкодження, пожежа вагонів. Через обстріл знеструмлено тисячі сімей. Били також по Сумщині та Запорізькій області. Росія продовжує атакувати нашу енергетику, критичну інфраструктуру, цивільні обʼєкти. За цю ніч було 210 ударних дронів, і близько 140 із них – «шахеди». Саме такі щоденні удари показують, що потрібно більше тиску на Росію. Потрібно послаблювати агресора, щоб у Європи було більше безпеки. Продовження санкційної політики має бути, як і синхронізація всіх наших санкцій із партнерами. Наші далекобійні санкції повертають росіян до реальності. І це абсолютно справедливо, а головне – обмежує можливості РФ затягувати цю війну. Якщо Росія не хоче переходити до дипломатії добровільно, її потрібно до цього змусити. І я вдячний усім, хто нам у цьому допомагає.