Джерело
Слуга Народу — Волинь | Додому після полону: у Ківерцівській громаді зустріли ЗахисникаУ Ківер...
22 Охват/переглядів
2026-04-10 15:34
Повідомлення №11717
Додому після полону: у Ківерцівській громаді зустріли ЗахисникаУ Ківерцівській громаді відбулася подія, яку тут чекали місяцями - додому з російського полону повернувся Захисник України Олександр Ковбасюк.Зустрічали Героя у Тростянецькому старостинському окрузі. Разом з молоддю, посадовцями та духовенством була депутатка від «Слуги Народу» Ківерцівської міської ради Людмила Тананайська. Вона повідомила, що Олександр Ковбасюк служив у складі окремої механізованої бригади «Магура».В полон захисник потрапив під час боїв на Покровському напрямку. Довгий час вважався зниклим безвісти, поки не з’явилося підтвердження про перебування в неволі.Його повернення додому відбулося 6 березня 2026 року в межах великого обміну, під час якого Україна повернула 300 Захисників.💬«Такі моменти підкреслюють, що Україна послідовно працює над звільненням своїх військових. Це нагадування про ціну війни та про обов’язок держави підтримувати кожного, хто пройшов полон», - Людмила Тананайська.Відео: Ківерцівська міська рада