Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗЕЛЕПАТІЯ
Додано 14 лип 2024

ЗЕЛЕПАТІЯ

@zelepatiya
Кількість підписників: 547
Фото: 2,040
Відео: 559
Посилання: 741
Опис:
Порох — сила, кокс — могила! Просимо коментаторів виставляти нормальні імена, боти у яких замість імен стоять поодинокі/незрозумілі символи, будуть заблоковані. У чаті мова россіян та білороссіян заборонена. Вата і ухилянти баняться. Реклама баниться.
Джерело

ЗЕЛЕПАТІЯ | Ніхто не забере у нас чесну пам’ять. Пам’ять про Голодомор — геноцид, ...

Логотип телеграм спільноти - ЗЕЛЕПАТІЯ ЗЕЛЕПАТІЯ @zelepatiya
201 Охват/переглядів 2024-11-23 07:14 Повідомлення №2589
Ніхто не забере у нас чесну пам’ять. Пам’ять про Голодомор — геноцид, вчинений радянсько-російським режимом проти українців. Насильницьке вилучення продовольства, масові репресії, блокада сіл та цілих районів у 1932-1933 роках – все це мало знищити в українців прагнення бути вільними. Страшний геноцид забрав мільйони життів. Не дав народитися цілому поколінню синів та дочок України. У свідків цієї трагедії, яким вдалося вижити, поселив страх, безсилля та відчай, відібравши волю до опору. Такою жахливою була помста за свободу, незалежність, яку українці вибороли в 1917-1921 роках та, на жаль, втратили. Голодомор та великий терор тридцятих, депортації сорокових і русифікація сімдесятих мали назавжди викорінити ознаки української ідентичності та ген свободи, притаманний нашій нації. Жоден не здатен знищити українську волю, гідність та свободу. Ми не забули Голодомор, ми не забудемо кожен злочин, який здійснила росія на нашій землі. І коли московський режим знову намагається знищити українців як націю, ми боремося за нашу країну та нашу ідентичність на полі бою. Правду кажуть, що непокаране зло повертається. Наше завдання — пам’ятати, нагадувати світові та карати зло, яке чиниться просто зараз. Сьогодні, у пам’ять про жертв Голодомору-Геноциду українського народу, разом з українцями по всьому світу, запалімо свічку на підвіконні. Вічна пам’ять невинно убієнним душам…📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter