Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - «Слуга Народу» у Києві
Додано 14 лип 2024

«Слуга Народу» у Києві

@zekyiv2019
Кількість підписників: 331
Фото: 3,290
Відео: 407
Посилання: 695
Опис:
Офіційний канал політичної партії «Слуга Народу» у Києві. Долучайтеся!
Джерело

«Слуга Народу» у Києві | Команда Віталія Кличко розпочала політичне полюванняЗа нашою інформаці...

Логотип телеграм спільноти - «Слуга Народу» у Києві «Слуга Народу» у Києві @zekyiv2019
49 Охват/переглядів 2025-05-16 17:48 Повідомлення №3422
Команда Віталія Кличко розпочала політичне полюванняЗа нашою інформацією, особисто мер Віталій Кличко дав вказівку: “Збирайте підписи — будемо знімати”.Петиція про моє звільнення з посади голови Бюджетної комісії — це не про роботу. Це про страх. Їм страшно чути правду. Бо я — незручний. Бо я — не мовчу. Бо я системно говорю правду:– про корупцію в КМДА,– про нецільове використання бюджету та розпил “для своїх”,– про фіктивну боротьбу з корупцією,– про саботаж програм для військових,– про шашлики, святкування та алкоголь в День жалоби та робочий час.Справжній тиск на місцеве самоврядування сьогодні іде з вашого боку, Віталію Володимировичу. А ви 11 років при владі. Ви знищили децентралізацію в столиці. Ви — єдиний в Україні мер, який ще й одночасно голова КМДА. Ви — сам собі начальник.Вам страшно, коли в сесійній залі звучить не тиша, а незручні запитання?– Чому немає жодного реабілітаційного центру для військових?– Чому 14 млрд профіциту не пішли на допомогу ЗСУ– Чому ваш секретар дерибанить землю, замість видачі квартир військовим, постраждалим?– Чому в День жалоби ваша команда гуляє з алкоголем та ікрою, а не працює в посиленому режимі? Чому ви досі не підписали наш проект рішення про звільнення заступників? – І чому кожна ваша обіцянка про метро — порожній піар?Ви перетворюєте Київраду на клуб статистів під диктовку УДАРу. Але я — не статист. За посаду не тримаюсь. На відміну від вас, пане мер, та вашого першого заступника. Я — заради Києва. Заради тих, хто воює. Заради тих, хто хоче бачити столицю в діях, а не на білбордах.Слава Україні🇺🇦Слава кожному, хто бореться. І ганьба тим, хто зраджує Київ.