Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЗЕ_БГ✙ 🏴
Додано 06 гру 2025

ЗЕ_БГ✙ 🏴

@ze_bg1920
Кількість підписників: 11 151
Фото: 4,640
Відео: 1,240
Посилання: 1,170
Опис:
Чорноморське козацтво XXI століття🏴‍☠️ Канал YouTube https://www.youtube.com/@HardGardgroup Зворотній зв‘язок @Bugskiy_bot
Джерело

ЗЕ_БГ✙ 🏴 | Фінальна частина: Чому я написав, що битва за Херсонщину почалась? Бо ...

Логотип телеграм спільноти - ЗЕ_БГ✙ 🏴 ЗЕ_БГ✙ 🏴 @ze_bg1920
1 570 Охват/переглядів 2026-02-24 20:16 Повідомлення №7015
Фінальна частина: Чому я написав, що битва за Херсонщину почалась? Бо ми тоді не були в курсі всіх обставин, не володіли інформацією, що насправді битва почалась за всю Україну, що підари лізуть з усіх сторін!‎‎Добравшись до Одрадівки, до своєї роти. Нам, всій роті, надали наказ висуватися до морпіхів та ДПСУ в район Чаплинки. По дорозі нам траплялися вже розбиті різні підрозділи (суміжники), ми своїх всіх збирали, хоча місця вже буквально не було, тільки в ЗІЛу ми їхали з всіма, вже були один на одному, як в Тетрісі, приблизно 35-40 чоловік, плюс амуніція та різна зброя. Не доїжджаючи буквально три, чотири км. до Чаплинки, ми вже бачили густі клуби чорного диму, та чули поодинокі постріли, вибухи. Нам чудом повезло. Нам на зустріч вибігла жіночка з дитиною (хлопчиком років з три) на дорогу, перекриваючи шлях і попередила з сльозами "-Хлопці, рідненькі, не їдьте туди. Там уже русскіе, они там наших уже разбілі, добівають" Та вказала нам шлях, як і кудою нам можна ще проскочити повз них. Але на останок добавила зі сльозами на очах "-Хлопці, побіцяйте, шо ви верньотесь, і освободіте нас?!"‎Дорослі чоловіки з мокрими очима, комом в горлі, тримтячими губами, пообіцяли що ще повернемось, обов'язково повернемось! Вийшли на зв'язок з командуванням пояснивши ситуацію, нам надали новий наказ прориватись до Запорізької області. Ми вирушили далі. Та вся звитяга, як ми всі прорвались цілими та неушкодженими між боями на Запоріжжя, це все завдяки нашим місцевим людям (українцям), котрі не ждуни, не зрадили Державу, не зрадили нас, а допомогли нам околицями різних населеними пунктами, підпіллям, вирватись з того пекла! Низький уклін нашому народові за допомогу!🫡 І тільки тоді, пізніше, ми дізналися що війна йде по всім фронтам.‎До чого ця розповідь? Ця розповідь про те, що ми не маємо права зрадити всіх наших людей, хто віддав своє життя за Україну та її народ!‎‎Ця розповідь про те, як я зустрів з козаками повномасштабний наступ.‎Дякую за увагу, бережіть себе рідні!!!‎‎Слава Україні!!!🇺🇦‎Героям Слава!!!💪🏼‎Смерть Ворогам!!!💀🇷🇺‎Україна понад усе!!!🫡🫂