Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Збройові Посиденьки 🎯
Додано 28 січ 2022

Збройові Посиденьки 🎯

@zbrpos
Кількість підписників: 4 874
Фото: 1,400
Відео: 100
Посилання: 821
Опис:
Канал проекту "Збройові Посиденьки"
Джерело

Збройові Посиденьки 🎯 | Вчора під попереднім постом пан @dmitry_zem залишив коментар який ви б...

Логотип телеграм спільноти - Збройові Посиденьки 🎯 Збройові Посиденьки 🎯 @zbrpos
2 600 Охват/переглядів 2024-07-27 12:18 Повідомлення №1464
Вчора під попереднім постом пан @dmitry_zem залишив коментар який ви бачите на скріні. Я особисто не дуже з таким критичним твердженням погоджуюсь. В першу чергу тому що так на моя думку цілком можна стріляти якщо цього вимагає ситуація і обставини. Сьогодні я себе поставив в ситуацію коли стріляти треба було тільки так. На жаль,підходящих цілей не було на рубежі, або грудні «корови» на 500 і 730 метрі або маленькі і вузенькі «сурки» на ближніх і пара на 605 метрах. Довелось стріляти сурка на 605. А він собака і лежачи для .308 ціль противна, бо 0.5 м/с вітру не туди і ти вже пролітаєш збоку. На мою думку це ціль для подібної позиції замала, в ідеалі це повинно бути щось від 2 МОА + (доречі типовий розмір для мішеней PRS 🤓) Чи це ідеальна і стабільна позиція? Аж ніяк. Трипод позаду зробив би її в два рази стабільніше. Чи ця позиція підходить до ураження малих цілей? Аж ніяк. Але вона на мою думку дозволяє з вірогідністю 100% швидко уразити грудну на всіх робочих дистанціях калібру. Тому імхо, не треба бути таким критичним до британців як пан на скріні. А ви як гадаєте?