Джерело
Збройовий Канал Віталія Педченка | Інформація від мого одноклубника:Увага!!!Сафарі від Латек дві з трьох ...
4 740 Охват/переглядів
2026-01-12 11:20
Повідомлення №2817
Інформація від мого одноклубника:Увага!!!Сафарі від Латек дві з трьох з кейсу не роблять перший постріл!!!Це гівно треба готувати і в ніякому разі не видавати бійцю відразу з кейсу.Що робити відразу:1) розібрати та вичистити від заводської змазки - треба мастило яка на морозі не густішає 2) перевірити та вичистити лічину затвору і місто де вона стає на бойовий упор - не стає на упор, не відбувається постріл3) "погоняти" 100 раз затвор - не притертий4) під'єднати / від'єднати 100 раз магазин - не відпускає магазинЩо ще зробити:0) Ретельно вичистити личину затвора, вона в кейсі вже в задирах, це люміній чи що???1) В кейсах або 2 великих(десятки) або 2 малих магазину(п'ятірки), тому підібрати що кому треба 2) перевірити чок у стволі, бо відкручиваеться подовжувач стволу3) обов'язково пристріляти бо прицільні більшості не подобається 4) обов'язково 1-2 тренування по гонгам5) заряджати магазин виключно через затворну затримку і через кнопку ЗЗ - якщо утикання пробуємо знову6) як тільки стрибнули в пікар: запобіжник зняти, прицільні підняти7) якщо є можливість замінити це на нормальну рушницю типа ata armsP.S. десь місяць чекав думав "відпусте", не відпустило ...