Джерело
Збройовий Канал Віталія Педченка | Приїхали окуляри, які ви часто бачите на мені під час зйомок на відео ...
5 310 Охват/переглядів
2025-10-02 08:36
Повідомлення №2681
Приїхали окуляри, які ви часто бачите на мені під час зйомок на відео та зустрічей на тренуваннях і змаганнях )Окуляри це обов’язкова річ на стрільбищі, занадто часто прилітають рикошети від шроту або навіть оболонки куль. Я чесно дивуюсь, коли бачу, що люди стріляють без них, бо шкіру до крові розсікало і мені, і багатьом іншим стрільцям, які часто відвідують стрільбище. А з популярністю карабінів пістолетного калібру, вже знаю кілька випадків навіть хірургічного втручання, щоб дістати шматок оболонки з-під шкіри. Це трапляється, коли стріляють по металу на короткій дистанції, прилітає і з 12 метрів.Модель, яку я зараз вибрав собі і використовую вже кілька років, це Swiss Eye Defense, вони широкі, тому гарно захищають очі та обличчя. Дужкі тонкі, тому можна довгий час носити під навушниками без дискомфорту. А найголовніше - немає дужки зверху, яка перекриває огляд, коли ви нахиляєте голову.Виглядають не так “тактикульно” як деякі інші окуляри, але мені треба функціонал, а не тактикульність )Вартість всього 1200 грн, для балістичних окулярів це не дорого: https://ibis.li/b4I48А ви використовуєте балістичні окуляри? ;)