Джерело
Збройовий Канал Віталія Педченка | Зі Stribog'ом я раніше зустрічався, але якось багато постріляти з ньог...
4 800 Охват/переглядів
2025-03-17 20:16
Повідомлення №2421
Зі Stribog'ом я раніше зустрічався, але якось багато постріляти з нього мені не вдавалося. То ж справжнє знайомство відбулося під час зйомок огляду. Найбільшою перевагою через яку купують цю зброю є компактність і легальний складаний приклад. Зброю можна перевозити в невеликому рюкзаку. Одразу звертає на себе увагу "індустріальний" дизайн цієї зброї. Стрібога складно назвати гарним :) але відчувається в руках він набагато краще, ніж виглядає.Про мінуси цієї зброї мені розповідали і я про них знав до зйомок. Пластикові мушка та цілик можуть бути легко зламані. Пластикові магазини поступово зношуються, а з металевими вставками не завжди доступні. До речі, в коментарях порадили магазини від стороннього виробника, є сенс спробувати їх привезти в Україну.Але повернемося до тестування. Карабін пістолетного калібру має напіввільний затвор (в 2020 році було представлено саме цю генерацію), що робить віддачу комфортною.Тестування відбувалось з патронами STS FMJ-FP, STS Subsonic, S&B. В мене під час зйомок і кількох сотень патронів не було жодної затримки. Хоча коментатори писали, що в них на СТС проблеми були часто.Мені подобається ергономіка, а органи керування повністю двосторонні. Затворна затримка, кнопка скидання магазину, запобіжник все зручно і для правші, і для шульги.ДГК за відчуттями працює. В коробці ще є коротший ДГК, але, за досвідом, він не тієї форми, щоб бути ефективним на пістолетному калібрі.Висновок: гарний карабін пістолетного калібру, віддача комфортна, органи керування зручні, приклад складається, але треба пам'ятати про нюанси вище.Відео скоро буде.Інформація та ціна тут.