Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Кількість підписників

598
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

120
Середній/День:: 139
Середній/Тиждень:: 104
ERR: 20.07%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 січня 2026 р.)Про блекаути в Україні.Війна показала, що велика енергетика не дієздатна під час війни, треба все реформувати під сучасні потреби. ГЛОБАЛЬНО реформувати. І ініціатива могла йти від мерів, які б захищали інтереси містян. Та і на місцевому рівні можна боротись. Але – нічого не зроблено.Щодо Києва.Місто вже давно в Кличковому болоті – наприклад, у той час як у ворога в Москві з 2013 року відкрилось 50 станцій метро – Київ не отримав жодної! Бо ж міська влада боролась з МАФами (насправді перерозподіляла ринок) – ну дуже круто, правда?Тепер – інші проблеми.Столиця ще два роки тому мала бути готова до колапсу. Абсолютно всі гроші треба було витрачати на захист міста, планувати виживання в умовах війни. Але це ж не цікаво – сволота в Києві взагалі не готувалась до катастрофи, зате активно вкладала гроші туди, де відкати смачні – в мости, транспортні розв’язки та ще різну хрінь.А щодо готовності до блекаутів – захист енергетичних об’єктів, децентралізація та резервне живлення, розробка плану дій на екстрений випадок, комунікація. Ні, не чули. До того, за нашою інформацією Київтеплоенерго лише тиждень тому почало готувати документи на встановлення газових електрогенераторів на міські котельні.Потвори, що ви три роки війни робили????Ну і комунікація під’їхала відповідного рівня – виїжджайте з міста, шановні!За що ж киянам усе це? Чому так?Так це не тільки киянам погано. І все це тому, що при демократії громадяни не мають впливу на владу і це дає їй можливість між виборами займатися тим, що їй цікаво, а не справами міста чи країни...Уявіть собі таку поведінку міської влади при делегуванні – коли свої повноваження громадяни можуть відкликати в будь-який момент. Кличко вилетів би за пів року своїх махінацій разом зі своєю компанією. І якби після нього прийшов інший недолугий – так само вилетів би слідом за ним за кілька місяців, поки не прийшла б команда, яка дійсно працювала б в інтересах містян. Але це можливо при Громадянській республіці. При демократії – дулю вам, шановні громадяни.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 січня 2026 р.)Маємо знакову інформацію.Суд обрав запобіжні заходи у вигляді застав 5 нардепам, яких підозрюють в отриманні хабарів за голосування в Раді, – САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура).Мова про депутатів Кісєля, Негулевського, Лабу, Пивоварова та Савченко.Двом підозрюваним визначили по 40 та 30 млн грн застави, ще двом — по 20 млн, а третьому депутату — 16,6 млн грн. Усі вони тепер також зобов’язані здати паспорти й носити електронні браслети.В чому її знаковість?Більшість, хто прочитає цю інфу зроблять звичайний висновок – нічого нового, корупція в Україні всюди. І серед нардепів також. Висновок вірний.Але є й другий висновок. Який вже не всі зможуть зробити. Це приклад того, як відбиваються вкладені у вибори гроші. Щоб спочатку повернути витрачені на попередню виборчу кампанію гроші, а потім ще й заробити прибуток. Це звичайна схема демократичної системи влади: гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей із прибутком. Саме ця схема породжує олігархію (поєднання влади та бізнесу). Висновок також вірний.Проте є ще й третій висновок. Який не тільки не всі знають, але й не всі ще розуміють.Це приклад УПРАВЛІННЯ країною використовуючи корупцію, як інструмент. Це інструмент використовується в різних країнах (Росія, Китай) і, як бачимо, в Україні також. Схема нескладна.Владним особам дозволяється отримувати корупційні доходи. І на це ніхто не звертає уваги. Такі посадові особи "чесно" займаються корупцією і, як правило, нічого не бояться, якщо дотримуються певних правил. Правила прості: потрібно робити те, що каже вища влада. А якщо хтось починає себе вести невірно. Перестає слухатись вищої влади, то його зразу звинувачують у корупції. Коли в країні системна корупція, тобто до неї долучені абсолютно всі основні чиновники, то й притягнути до відповідальності за непослух можна будь-кого та в будь-який час. Це і є свідченням того, як корупцію використовують в якості механізму управління. Навіщо прибирати владі корупцію, якщо вона дозволяє за її допомогою більш ефективно правити? Питання риторичне. Проблема в тому, що ця "ефективність" направлена не на користь держави, а на те, щоб утримувати свою владу.Олігархію потрібно прибирати!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 січня 2026 р.)Отримали критику нашої діяльності:Я точно не той хто знає чи вірно ви робите, чи ні. Я подивився про що мова, як йде ця мова, і зробив свій висновок що є фундаментальні нестикування з моєю філософією життя... Я про тоталітарний характер філософії організації. У вас немає місця по справжньому вільній людині, зі своїм, можливо помилковим, але ж своїм бажанням жити...Представник "Поступу":Незрозумілим є Ваше звинувачення щодо "тоталітарного характеру нашої філософії". Можете пояснити? І що значить "місце для по справжньому вільної людини"?Критик:Я зайшов подивитись, а у вас вже строки, правила, обов'язки, повинен, не повинен... Це вже говорить про те, що є якесь керівництво, яке формує свої внутрішні чіткі правила поведінки мене серед вас... А якщо всередині організації є жорсткі правила, то ці правила будуть розповсюджуватись і навколо, якщо ви станете владою... В мене вистачає життєвого досвіду відчувати "поганий запах"... Можливо ви самі його не відчуваєте... Саме тому я й досі нікого не підтримав, тому що немає кого... Вільним треба себе не називати, а відчувати... У вас цього відчуття я не отримав...Представник "Поступу":Скажіть, будь ласка, Ви можете наводити приклади будь-якої успішної країни з будь-якого часу, чи зараз, чи з минулого, де б влада б НЕ діяла б силою? Або була б слабкою, а країна успішною? І ця успішність була б якраз наслідком слабкої влади?Критик:Так будьте першими, якщо таких немає .. А повторювати старі помилки, боротись з совком, совковими методами - архаїка... Ви, знову ж таки, виправдали, для себе в першу чергу, успіх через сильну владу... Так думають тільки раби (вибачте не про вас, а взагалі)... Наша проблема як Українців, це рабське мислення, насадження століттями. Люди навіть не бачать в цьому проблем, тому такі "Сильні" і у владі постійно, бо стадо таких обирає ..Представник "Поступу":Тобто Ви не знаєте жодної успішної країни, яка б мала слабку владу. Ані зараз, ані в минулому. Ми теж не знаємо. Нам також не подобається, що влада - це завжди примус. Але наша мета - Велика Україна. Потужна країна. Тому ми і хочемо створити потужну Громадянську силу. Яка виконає це завдання.Пропонуємо всім, хто хоче взяти участь в побудові Великої України, приєднуватись до громадянської організації "Поступ". Так, ми створюємо потужну СИЛУ! Громадянську силу. Ставайте частиною такої сили.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ той самий, що планувався на Громадянську середу 31 грудня, яку перенесли на сьогодні.Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). - ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: проведення "Потужності", відпрацьовуємо ТРЕТЮ частину.- По Завданню 1:Продовжуємо конкретизувати методи роботи по тлг-каналу.Обговорюємо питання плану знайомства з "Поступом", який пропонуємо людям для опрацювання. План є, робимо актуалізацію. - Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди- Що означає "потужна" організація, якщо говоримо про досягнення нашої мети? (пояснення, в разі наявності часу)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 10ЦЕ КРИТИЧНО ВАЖЛИВО!Для того, щоб мати здатність повністю зрозуміти шлях "Поступу" (або аналогічних структур) і розуміти, як має рухатись Україна, потрібно МІНІМАЛЬНО (!!) прочитати і зрозуміти ось ці книги.Відсутність цих знань відрізняє пересічного громадянина від громадянина, який здатен зрозуміти, що відбувається із країною, і що треба робити! Поступівці не повинні бути звичайними пересічними громадянами.Перша. "Психологія народів і мас", Гюстав Лебон. Викладаються принципи управління масами. Ця те, що вже підтверджено практично. Аналоги є, але краще цю книгу, бо інші на ній базуються.Досвід багатьох свідчить, що після другого прочитання тези книги сприймаються більш зрозумілими і інакшими, ніж при першому читанні.Друга. "Маніпулювання свідомістю", Кара-Мурза. Інструменти політтехнологій та пропаганди. Можна знайти аналоги. Причому аналоги можна знайти і більш сучасні. І більш цікавіші. Але це дослідження більше підходить до нашого менталітету.Третя."Сінгапурська історія", Лі Куан Ю. Єдина книга в світі, яка комплексно демонструє, як зробити країну успішною. Написана на основі практичних вдалих дій. Аналогів не існує.Четверта."Велика шахівниця", Бжезінський. Пояснення геополітичних процесів. Дає ключ розуміння сьогоднішніх світових процесів. Написана ще в 1997 році, але практично все, що в ній написано вже підтвердилось і продовжує підтверджуватись. Аналогів не існує.П'ята."Державець", Нікколо Макіавеллі. Про сутність влади. Можна знайти аналоги, але аналоги базуються все одно на Макіавеллі.Ці книги має прочитати будь-яка людина, не тільки поступівець. Щоб бути сучасним в сучасному світі. І не бути тупим знаряддям в руках інших. Той сучасний громадянин, який не здатен освоїти ці п'ять книг виглядає так само, як сто років назад людина, яка не вміла читати.Також для кращого розуміння Доктрини "Громадянська республіка" необхідно прочитати книгу поступівця Віталія Мельника - "Сомнія", вона є на поступівському сайті.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 12 Перелік основних позицій (ідей, тез, якорів, наративів тощо) для нашої пропаганди. Це те, що ми в суспільство просуваємо.*** Велика Україна - наша мета!*** Соціальний дрон - головна проблема! *** Проблеми в Україні через олігархію (поєднання бізнесу і влади). Олігархія - ворог, це наслідок і демократичної системи влади, і панування психології соціального дрону.*** Олігархія - це, поєднання бізнесу і влади (!!!), а не просто впливові великі бізнесмени, як багато хто вважає. Це бізнес, який має владу.*** До панування олігархії призводить демократична система яка працює по схемі: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.*** Громадянська республіка - це система влади, яка нівелює олігархію.*** Необхідно прибрати діючу демократичну систему влади, замінити на республікансько-громадянську (Громадянську республіку).*** "Поступ" - єдина в країні організація, яка одночасно: знає сутність проблем країни (діагноз), має план дій, програму (лікування), ПРАКТИЧНО рухається (робить конкретні дії) відповідно до програми.*** Мета "Поступу" не влада, а зміна країни. *** Подолати корупцію може будь-яка влада за півроку, якщо ні - то це не влада, або сама корумпована.*** У кожного громадянина існує чотири можливі варіанти поведінки по відношенню до країни: а) приєднатись до діючої організації або партії (по аналогу "Поступу") і разом з нею будувати потужну країну; б) створити свою власну організацію і діяти щодо розбудови України; в) діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і може бути проявом неадекватності; г) нічого не робити, бути соціальним дроном.*** Перший крок до Великої України - самостійна Україна (позбавились від залежності РФ, тепер треба і від США).*** Громадянин - це той, хто ПОСТІЙНО робить щось з цього, відповідно до обставин:- особисто приймає участь в управлінні країною;- співпрацює із владою по розбудові України;- впливає на владу;- тисне на владу;- замінює недолугу владу (шляхом чергових, позачергових виборів, а якщо треба - то негайно, через Майдан).*** За стан держави завжди винна тільки влада. Народ же винний в тому, що влада паршива, але не за стан справ в країні!
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 січня 2026 р.)Закінчився черговий рік війни для України. Україна вистояла, бореться, і це саме головне.Звичайно, війна це завжди погано, це смерть, це руйнація. Але на цьому чорному фоні є і білі плями, як не парадоксально це може виглядати.Українська нація прокинулась і самоідентифікувалась. Українська мова, культура відроджується все активніше.Війна це завжди поштовх вперед у розвитку науково-технічного прогресу, це прихід нових технологій, це поява нових винаходів, це розвиток логістики і будівництва, тощо.ЗСУ стали найсильнішими в Європі, якщо не враховувати ядерну зброю окремих держав, і одними з найсильніших у Світі.Український ВПК в рази більше набрав і продовжує набирати оберти.Іноземні виробники зброї повірили в Україну та активно вкладають в нас гроші, в будівництво різних об'єктів.Через руйнацію радянських часів енергосистеми, Україна за допомогою іноземних партнерів перебудовує енергетику на сучасний лад.Часткова руйнація ЖКГ призведе до необхідності її відбудови вже з новими стандартами безпеки, та з використанням енергоефективних технологій.Продовжувати ще можна і далі.Звичайно в кожній діжці меду є ложка дьогтю, і не одна.Дякуючи війні виплило назовні багато лайна, а за деякі негативні фактори навіть соромно за українців та Україну, бо весь Світ бачить і дивується як так можна взагалі. Але вже як є. Деталізувати не варто, всі і так все знають.Якщо Україна не скористається можливістю для руху вперед і не використає війну в своїх інтересах, то всі втрачені життя знову будуть даремними. Всі, хто загинули за Україну, нас просто проклянуть з того потойбічного світу.Ми маємо використати наш історичний шанс та стати на шлях побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 січня 2026 р.)Отримали запитання щодо Президента Зеленського:а що ви думаєте про феномен Зеленського? Ідеології не було зовсім, але отримав велику підтримку громадян...73%.Багато хто вважає, що Зеленський мав підтримку 73% народу і тепер цією цифрою козиряють як прихильники, так і НЕ прихильники діючого Президента України.Запам'ятайте!Не було ніяких 73% підтримки. Це був результат виборів. І він не має ніякого відношення до реальної підтримки громадян.На другий тур президентських виборів 2019 року, де переміг Володимир Зеленський, явка склала 62,07% (понад 18.48 млн виборців), із яких Зеленський отримав 73.22% голосів (13.5 млн).Всього виборців було 30,2 млн осіб. Тобто за Зеленського проголосувало лише 44,7 %. Тобто менше половини від кількості виборців. Це в другому (!!) турі голосування.Але голосувало в другому турі багато не "за Зеленського", а "проти Порошенка". За Зеленського проголосувало в ПЕРШОМУ турі 5,7 млн. виборців. Це складає лише 18,8 % від всіх виборців України.Ось це і є реальна підтримка Зеленського - 18,8% !!!Але насправді ця цифра ще менша! Бо люди, коли голосували за Зеленського. Голосували за надію, що щось може змінитись. А ці 73% - це пропагандистський штамп, який не має ніякого відношення до реальності.Але насправді феномен Зеленського був.Він полягав в тому, що люди очікували, що Зеленський не такий як всі і мали надію на зміни. І дійсно, він був не такий як всі. Тобто не займався політичною діяльністю до цього. І дійсно, міг би зробити реальні зміни. Але не захотів і не збирався хотіти. Люди повірили, а він просто продовжував робити, що й завжди робив: виступати, виступати і виступати, нібито продовжує на сцені бути, а не за кермом країни. За такі зради перед народом жоден народ жодної країни ніколи не прощає. І вірно, це найбільша зрада, зрада перед власним народом, який тобі довіряв! Так, ідеології ніякої не було в нього. Це був і є маргінал. Тобто люди підтримували не ідеологію, яку презентує людина, а просто саму людину. Так само як і, наприклад, Тимошенко або інші діячі. Ніякої ідеології немає і ніколи не було. Проте є маргінальна підтримка громадян. Маргінальна підтримка - це коли громадянам людина просто подобається. От подобається людина і все. А включити мозки і зрозуміти, що потрібно, "не подобатись", а мати політичну волю до змін громадяни вже не хочуть. Або не здатні. Цим і користується олігархія.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). - ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: проведення "Потужності", відпрацьовуємо ТРЕТЮ частину.- По Завданню 1:Продовжуємо конкретизувати методи роботи по тлг-каналу.Обговорюємо питання плану знайомства з "Поступом", який пропонуємо людям для опрацювання. План є, робимо актуалізацію. - Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди- Що означає "потужна" організація, якщо говоримо про досягнення нашої мети? (пояснення, в разі наявності часу)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (30 грудня 2025 р.)Отримали таку "нищівну" критику на один з наших Спротивів:Andriy K.Вибачте. Повна маячня. Два питання: базова ідеологія і механізм утворення. Далі розповідайте, чим "олігархічна" від "громадянської" відрізняється.Представник "Поступу":можете уточнити, що саме в цьому дописі "повна маячня"? І що мається на увазі "базова ідеологія"? Механізм утворення чого? Базової ідеології?Andriy K:Базова ідеологія потрібна для утворення політичної сили. Це історія, в що "віримо" і "не віримо", які принципи і бачення майбутнього.Пояснення організації "Поступ".Питання щодо ідеології вірне. Це перше, з чого потрібно починати, якщо знайомишся із якоюсь політичної силою.Будь-яка базова ідеологія, якщо говорити про державу, завжди є відповіддю на два питання:- в чому проблема (діагноз)?- що робити (лікування)?У нас проблема - олігархія, яка породжується олігархічною системою влади. Нагадаємо, олігархія це поєднання капіталу і влади. Не просто впливовий капітал, як багато хто хибно вважає, а саме капітал, який має владу. Олігархія є породженням діючої системи влади. Яка працює за схемою: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком. Проблема полягає в тому, що олігархію ніколи і ніде не цікавить розвиток країни. Лише власний бізнес. Якщо розвиток капіталу співпадає із розвитком країни, то країні повезло. А якщо не співпадає, то влада (олігархія) буде розвалювати країну. Це ми і бачимо в Україні.Що робити?Потрібно змінити систему влади. Ми говоримо, що потрібно замінити діючу демократичну систему влади (республікансько-демократичну) на республікансько-громадянську (Громадянську республіку).Звертаємо увагу, що під словом "ідеологія" можна розуміти багато чого. Ми говоримо не про цінності, бо це також ідеологія, а про систему влади.Ідеологія цінностей (демократичних) не змінюється. Демократичні цінності залишаються такими як і були. Вони незмінні і прописані в Конституції.Змінюється ідеологія системи управління країною. Замість демократичної республіки встановлюється громадянська.Громадянська республіка передбачає прямий зв'язок між довірою громадян до влади і самою владою. Це збільшує можливості громадян приймати участь в управлінні країною. Тобто влада стає підконтрольна громадянам, а не бізнесу, як зараз. Одночасно влада стає сильнішою, що збільшує вірогідність, що реформи будуть успішними. І будуть робитися в інтересах народу України, тобто Громадян. Тому наша ідеологія і має назву громадянська.А щодо механізму створення громадянсько-політичної сили на основі базової ідеології, то це маємо розповісти в наступний раз. Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"