Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (13 жовтня) Це невеликий публічний діалог громад...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
229 Охват/переглядів 2024-10-13 10:57 Повідомлення №1435
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (13 жовтня) Це невеликий публічний діалог громадянського діяча Павла Себастьяновича із Головою Ради ГО "Поступ" Максимом Твердохлібом. Себастьянович зробив такий допис: Повністю погоджуюсь з Марією Берлінською — Умєров має піти. Від себе: Як і Шмигаль. Як і Марченко. Як і всі винні в саботажі фінансування та забезпечення армії. (для довідки, кому треба: Марія Берлінська – волонтер, Умєров – міністр оборони, Шмигаль – Прем’єр-міністр, Марченко – міністр фінансів) Твердохліб: Проблема не в Умєрові. І не в Резнікові була. Будь-хто, навіть Наполеон чи Маннергейм, в цих умовах — не будуть кращими. Для того, щоб стати "кращим", треба стати владою. Бо вся проблема тільки у владі. Влада! Ось хто є проблемою, а не її одна з невеликих частин. Але і зміна влади також нічого не дасть. Бо влада олігархічна. Замість влади Зеленського буде якась інша, також олігархічна влада. Так, теоретично можливо, що прийде до влади аналог Наполеону. Звичайно, це можливо через неконституційні дії. Але гарантій, що цей "Наполеон" стане ефективним немає. Тому шлях до військової чи просто диктатури — це шлях, який ніколи не буде гарантувати зміни на краще. А досвід історії каже, що більшість диктатур ведуть до катастрофи. Єдиний вихід — створювати громадянську силу. Яка подолає олігархію. Яка візьме всю відповідальність на себе. Це треба робити, а не міністрів, які ні на що не впливають, міняти. (Резніков – колишній міністр оборони) Себастьянович: а Резніков і Умєров це ще не влада? Твердохліб: Вони частина влади. І не є головною частиною. Це — як начальники цехів. Але головний — директор або рада директорів, або взагалі — рада акціонерів. Так що немає сенсу на них витрачати час. Коли "хейт" проти них досягне певного рівня, то їх замінять на інших. І все почнеться спочатку. Себастьянович: З одного боку, Бендукідзе і Бальцерович не були першими особами, з іншого боку — комунікація (моя) з суспільством складається з двох речей: критики й пропозиції та візії майбутнього. (Бендукідзе і Бальцерович – архітектори реформ в Грузії та Польщі) Твердохліб: І Бендукідзе, і Бальцерович нічого б не зробили, якщо не була б влада, яка б просувала їх ідеї, реалізовувала б їх. Тому є ще третя складова успіху, крім критики з пропозиціями та візії майбутнього. Це ВОЛЯ! Воля реалізувати візії. А воля — це створення потужної громадянської сили. Себастьянович: Якась тут помилка. Не бачу багато потужних громадянських сил. Жодної не бачу. Що це означає? В Україні ні в кого немає волі? Твердохліб: Потужних громадянських сил в Україні НЕ ІСНУЄ. Але потужна громадянська сила не з Марсу прилітає. Вони не існують не тому, що ні у кого немає волі. А тому, що практично ніхто цим питанням не займається. Ми, "Поступ", займаємось. Так, ми є громадянською силою. Але поки що — слабкою. Проте, всі наші зусилля направлені на її зростання. Звичайно, щоб це робити, потрібна воля. Якби крім нас працювали б і інші, багато, багато, то й і у нас би легше виходило. Бо тоді б в суспільстві почалося формуватися розуміння, що саме собою нічого не відбудеться. Треба участь всіх. Тобто потрібна воля для створення громадянської сили. Але щоб змінити ситуацію в країні — потрібна вже інша воля. Потрібна воля вже створеної ПОТУЖНОЇ (якщо така буде) громадянської сили. Ми, наприклад, вітаємо всі ініціативи, які направлені на формування громадянських сил. Наприклад, ту ж ініціативу "7 кроків". Але ж — під цю ініціативу потрібно формувати велику кількість громадян. Які стануть і пропагандистами й новою владою, через деякий час. ІДЕОЛОГІЯ — ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДЯН (колективний пропагандист) - ПРОПАГАНДА — ВЛАДА. Ось це і є схема створення громадянської сили. Це універсальна формула. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"