Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 жовтня) До вашої уваги повідомлення одного з...
225 Охват/переглядів
2024-10-07 09:58
Повідомлення №1427
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 жовтня) До вашої уваги повідомлення одного з керівників "Поступу" - члена Ради ГО "Поступ" Даниїла Лемешка, який зараз воює. Пропонуємо з ним не тільки ознайомитись, але і розповсюдити! Після війни у нас буде багато роботи. І не тільки з тим, щоб олігархію прибрати! *** Трошечки про ментальні хвороби народонаселення північного сходу України. Шановні мешканці славетного міста Суми та навколишніх сіл, відколи це для вас прийнятною стала позиція "сдаю квартиру, кроме военных"?! Ми тут, бл¥@, не на відпочинку і не пожити приїхали. Ми тут ллємо кров і піт, щоб ваше славетне місто не виглядало, як Бахмут, а вас не ґвалтували й не страчували окупанти. А ви боїтесь, що ми шпалери подряпаємо баулами?! Стільці розгойдаємо?! На диван плямку поставимо?! Ви, с}{¥¡ки, там зовсім?! Комфорт військового — береже піт військового, а піт військового — береже кров військового. Це аксіома війни. Тобто, ви реально поставили свої шпалери вище за життя своїх захисників?! ¥об@ний сором... До конструктиву : - адекватна частина сумчан, розберіться з цим м¥д@т$твом, бо це на жодний глузд не налазить. - тим сумчанам, що здають нерухомість всім, крім військових, горіти вам в пеклі, п!д@р@$и, берега втративши! Я записав кілька адрес, які відмовили нам в оренді, тільки на тій підставі, що ми військові. Буде час і натхнення, приїду, познайомимося особисто і спитаю за вашу позицію по даному питанню більш ґрунтовно. І не факт, що після цього у вас не виникне бажання пожити в закинутій хатинці десь в глуші, а військовим віддати в абсолютно безоплатну оренду не тільки квартиру, що здаєте, а і власне житло. 🪖🤬🧨 *** Ми (організація "Поступ") підтверджуємо, що після війни маємо провести роботу разом з іншими громадянськими силами. Щоб розібратись. Хто і що робив під час війни. Як себе поводив. Чим і як допомагав. Яку громадянську позицію займав! Країна має належати Громадянам, які піклуються про Україну. А не тим, хто просто є носієм паспортів і яким на все начхати. Так, олігархія — це ворог! Але цього ворога можна придушити, якщо позбавитись серед громадян психології соціального дрона! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"