Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (02 серпня) Наша мета — Велика Україна! Тобто — ...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
251 Охват/переглядів 2024-08-02 10:22 Повідомлення №1349
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (02 серпня) Наша мета — Велика Україна! Тобто — потужна країна із розвинутою економікою. Високими соціальними стандартами. ЛІДЕР СХІДНОЇ ЄВРОПИ! Як побудувати Велику Україну? Потрібні реформи. Потрібні не просто реформи, а радикальні реформи. Щоб зупинити рух в прірву. Але потрібні реформи постійні. Потрібно весь час змінюватись. Йти за вимогами часу. Бо життя в цьому світі – це завжди боротьба. Як між людьми, так і між народами та країнами. А що потрібно, щоб робились реформи? Потрібні три речі: - план цих реформ (інша назва — ідеологія); - громадянська сила, здатна зробити ці реформи; - потрібно від громадян отримати підтримку плану реформ. Щоб громадянська сила стала владою і ці реформи змогла здійснити. Без підтримки народу це неможливо. Це досягається через пропаганду. Тобто — впровадження плану реформ та принципів цих реформ у свідомість суспільства. Щоб ця ідеологія (план реформ) матеріалізувалась. Тобто для реформ потрібно створити громадянську силу, це перше. І впровадити в суспільство розуміння цих реформ, щоб отримати підтримку від народу — це друге. Тоді ніщо не зможе зупинити рух країни вперед! Але пропаганда – це ресурс. Це гроші, або люди, або гроші й люди одночасно. Гроші може давати капітал або держава (власна чи іноземна). Капітал гроші дає, виключно, під вибори. Тобто під передвиборчу агітацію. А не на пропаганду реформ. Держава наша в руках олігархії. Яка не зацікавлена в реформах. Тому також гроші на пропаганду витрачати не буде. Іноземні країни нам точно не потрібні, щоб нам тут щось пропагували. Виходить, що пропаганда реформ – це виключно люди. Тобто велика кількість громадян. Які всі ці позиції зрозуміють і почнуть ретранслювати в суспільство. Через деякий час — кількість таких громадян подолає критичну масу. І почнеться лавиноподібний процес. Що і приведе до влади нову громадянську силу. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"