Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 липня) Ось пояснення, чому людина відписалас...
250 Охват/переглядів
2024-07-18 10:31
Повідомлення №1331
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 липня) Ось пояснення, чому людина відписалася від нашого телеграм-каналу "За Велику Україну!". "Я все розумію. Якщо треба — я можу залишитися на каналі. У мене часу не вистачає, щоб усе читати й дивитися. Зараз дуже багато роботи по волонтерству. У мене просто питання до себе було, якщо я ні в чому не беру участь, то для чого я тут, і все. А так — я згоден, що багато несправедливості й треба щось з цим робити". Що тут можна сказати? І, дійсно, навіщо залишатись на каналі "За Велику Україну!", якщо не брати участі в діяльності організації "Поступ"? Нагадаємо три ФАКТИ про "Поступ". Організація "Поступ" ЄДИНА в країні (на жаль), яка одночасно має такі три факти: а) знає реальну причину проблем в Україні; б) має план дій (програму) для побудови Великої України; в) реально діє по зазначеній програмі. Все. Інших НЕМАЄ! Якщо хтось скаже, що це не так — обговоримо. Україна в руках олігархії. Її треба прибирати. Хто це зробить? Що, інша олігархічна сила, яка переможе на наступних виборах? Весь час в Україні — одні олігархічні сили змінюються на інші. А країна все швидше котиться у прірву. Потрібна громадянська сила іншої природи. Де вона? Її немає. Потрібно створити. Хто це зробить? Громадяни, яким НЕ БАЙДУЖЕ, що відбувається в Україні. "Не байдуже" — не з погляду, що людина любить Україну, переживає, у війську служить, воює чи волонтерить, чи ще щось. Це все гарно. І корисно. Особливо, це стосується тих, хто воює. Бо від них зараз залежить, щоб країна взагалі існувала. Але все це НЕ СТВОРЮЄ громадянської сили, яка буде здатною прибрати олігархію і навести лад в Україні. Сама собою така сила не створиться. Її треба створювати. Це довга, кропітка робота. Хтось її має робити. Ось це і робить громадянська організація "Поступ". Понад двадцять років вже робить. Довго? Довго. Якщо треба, то і сто, двісті років треба діяти. Поки не буде досягнуто результату. Ми, на своєму віку маємо зробити те, що встигнемо! Потім — передати іншим поколінням! А що ж робити пересічному громадянинові, який з усім згоден і розуміє, але "читати не має часу"? І настільки його бентежить, що "часу не має", що хоче вийти з каналу. Щоб не муляли очі не прочитані повідомлення. Зверніть увагу, не робити щось, бо "часу не має", а навіть просто знайомитись із тим, що інші роблять! Для країни роблять. В тому числі й для нього! Так що робити такому пересічному громадянинові? Нічого не робити! Продовжувати й далі жити, як жив! І дозволяти олігархії знищувати країну! Бо у рабів примітивна психологія: жити й просто гадати, що якось воно буде. І що хазяїн (олігархічна влада) пригляне за своїми рабами! Нагодує, спати укладе, роботу дасть! Ми проти такої рабської психології. Якщо "не має часу", то хоча б дивись, як інші роблять. Щоб хоч знати це! І щоб, врешті-решт, сформувати свою громадянську позицію. І дивитись треба — на ВСІ громадянські організації, якщо такі будуть з'являтись. Україна має належати громадянам, а не соціальним дронам! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"