Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (16 липня) Якось про це всі мовчать. Президент С...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
251 Охват/переглядів 2024-07-16 10:22 Повідомлення №1328
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (16 липня) Якось про це всі мовчать. Президент США Байден заявив, що не бачить сенсу зараз вести переговори з президентом Росії — Путіним. Про це він заявив, відповідаючи на запитання на прес-конференції у Вашингтоні, за підсумками саміту НАТО. "Я не готовий говорити з Путіним, бо він не готовий змінювати свою поведінку", – сказав Байден. Питання: з якого дива та про що Байден може бути готовим вести переговори з Путіним? А ще він додав, що "у Путіна є проблема", бо він не може похвалитися військовими успіхами. "У цій війні, яку він нібито виграв", "Росія раніше мала 17,3% — захопленої території України, а зараз — це 17,4% території". Тобто, треба розуміти, що якби Росія захопила більше нашої землі, то тоді пан Байден почав би вести з Путіним переговори? Цікаво про що саме? А як же: нічого про Україну — без України? Очевидними є два висновки: Перший. США прямо, вже без приховування, кажуть, що це вони будуть вирішувати, коли завершувати війну. Другий. Для США потрібно, щоб війна продовжувалась. Україну знищують. Народ України знищують. Влада не має політичної волі, щоб цьому запобігти. Це факт. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"