Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | Вони сказали, що ТЦК має приймати тоді, коли запрошують і не примушува...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
270 Охват/переглядів 2024-07-14 11:57 Повідомлення №1326
Вони сказали, що ТЦК має приймати тоді, коли запрошують і не примушувати стояти в чергах, на вулиці, невідомо скільки. А також, вони сказали, що цю проблему можуть вирішити, якщо я не проти. Запропонували мені сісти в їх поліційний "бобік" і привезли до ВЛК. Туди, куди якраз у мене і була повістка, але — через черги й попри скарги, попасти туди я не зміг з першого разу. Виявляється, ВЛК перенесли з ТЦК — в приміщення поліклініки поряд. І тут організували паралельну виписку документів, аналогічну тій, яка виписується в самому ТЦК. Але тут оформлюють тих, кого привозить поліційний "бобік". Без жодних черг, мені виписали комплект для проходження ВЛК, (вже третього мого ВЛК з 2022 року). А ще приставили до мене поліціянта, щоб я не втік. Бо мене провели як такого, кого затримала і доставила до ТЦК поліція, а їх порядок передбачає саме таку процедуру. До речі, коли працівники ВЛК зрозуміли, яким чином (за допомогою поліції) я подолав нескінченні черги, прямо вголос і при поліції почали висловлювати своє невдоволення. Цей момент я так і не зрозумів, чому у них було таке невдоволення. Для інформації. Першого разу я прибув до ТЦК, як це мав зробити кожен громадянин, ще у 2022 році. Повісткою мене ніхто не викликав. Прийшов добровільно. Але, медицина виявила у мене певні проблеми, тому мені давали два рази відстрочку, як тимчасово непридатному. Після закінчення терміну першої відстрочки (літом 2023 року), я написав відкрите звернення до Міністра оборони й копію до Шевченківського ТЦК м. Києва. Я вимагав, щоб перестали мені морочити голову різною бюрократичною медициною і визнали мене придатним до служби. А після цього визначили — де я міг би бути найбільш корисним у воєнний час. Також я запропонував, щоб організація "Поступ" була підключена до питань громадянського контролю під час війни в координації із Міноборони. Крім того, я виклав ряд фактів недолугої організації справ в Шевченківському ТЦК. Міноборони так і не відповіло, хоча є довідка про вручення листа. А Шевченківський ТЦК м. Києва дав формальну відписку. Сказали, що якщо мені щось не подобається, то можу писати скарги до ВЛК вищого рівня. Після цього — оформили мені другу відстрочку. *** Організація "Поступ" вимагає від Верховної Ради України, Президента України й Міноборони України дати оцінку викладеним фактам і відповісти на такі питання: 1. Чи те, що описано в доповіді Голови Ради "Поступу", є нормальним чи так все-таки не повинно бути? 2. Хто конкретно в країні відповідає за порядок роботи ТЦК? Бо ми знаємо, що подібне відбувається всюди! Просимо назвати посаду відповідальної людини і її прізвище. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"