Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 травня 2026 р.) Отримали запитання по Громад...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
115 Охват/переглядів 2026-05-28 07:02 Повідомлення №2429
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 травня 2026 р.) Отримали запитання по Громадянській республіці: "Як буде формуватися уряд? Яким чином зміна делегованих повноважень вплине на зміну уряду?". Практично роботу парламенту буде організовано так само як і в будь-якому парламенті. Ніякої різниці. Той, хто буде мати більшість ПОВНОВАЖЕНЬ, той і буде формувати уряд. Різниця лише в тому, що делегати будуть мати різну кількість повноважень.Тобто при голосуванні враховується не кількість депутатів, як зараз, а яка кількість у них повноважень. Як і зараз, конкретні технологічні процеси будуть визначатись в законах. А самі закони будуть прийматись тими, хто буде мати владу. А це завжди більшість.Ми зараз не говоримо про можливі якісь конкретні закони. Які можуть прийматись тими, хто владу буде мати. Ми говоримо про принцип прийняття рішень. Він простий - керують ті, у кого більше повноважень.А повноважень більше в тих кому громадяни довіряють. От і виходить що й уряд буде більш прогромадянський. Бо делегатам вигідно щоб уряд гарно працював. Бо від цього залежить довіра до делегата. Коло замкнулося. Ми пропонуємо не розглядати формування уряду, зміну його, як це зараз відбувається. Ми пропонуємо нову систему влади. Нові підходи й до Верховної Ради й до уряду. Дійсно технічно буде багато чого від сьогодення, але нова система дасть змогу змін і далі. Також ми не можемо знати, що відбудеться через 10, 20 або 30 років. Можливо через 20 років наступні покоління громадян змінять наші ідеї. Ми розповідаємо зараз своє бачення. Чи погодяться на це люди? Якщо підтримують "Поступ", наші ідеї, то наша Доктрина "Громадянська республіка" спрацює. Якщо ні, то буде все йти так, як іде зараз, тобто правити олігархія. Але люди, що думають, мають вже давно щось робити. Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"