Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(06 травня 2026 р.)Є інформація, що ЄС готує забо...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
118 Охват/переглядів 2026-05-06 06:54 Повідомлення №2380
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(06 травня 2026 р.)Є інформація, що ЄС готує заборону на в'їзд для учасників СВО.Глави зовнішньополітичних відомств країн Євросоюзу домовилися підготувати до червневого саміту в Брюсселі заходи, що передбачають заборону на в'їзд для російських військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Україні. Про це заявила заступниця голови Європейської комісії Кая Каллас.Гарно, що в Європі розуміють, що учасник СВО — це злочинець!Відношення до учасників СВО має бути гіршим, ніж навіть до членів СС, які воювали під час Другої Світової війни. Члени СС були ідеологічними військовими. Воювали за велику ідею, яку їм навіяв їх фюрер — Гітлер. Так, це злочинна ідея — панування німецької нації. Вона злочинна як для самих німців, так і для інших народів. Але це все-таки ідеологія і воювали вони за свої ідеали. Тобто це були ідейні борці, хоч і злочинці одночасно.А учасники СВО — це звичайний соціальний непотріб. Який воює виключно за гроші або соціальну реабілітацію. Ніякої ідеї немає і ніколи не було. В них навіть рівень розвитку нижчий, ніж потрібний, щоб зрозуміти й підтримувати хоч якусь реальну потужну ідеологію.Всі знають, що Росія на СВО утилізує тих, хто має проблеми в суспільстві. Злочинців, які сидять у тюрмах. Всякі асоціальні елементи. Тих, хто має проблеми з законом, має проблеми з нормальним життям через власну недолугість. Це абсолютно не потрібний нікому соціальний елемент. Це абсолютне лайно, яке смердить всім, навіть своїм громадянам.Наша позиція має бути постійною і залізобетонною. Учасник СВО — злочинець без терміну дії. І відношення до них має залишатись таким назавжди. І через сто років до них має бути саме таке відношення.Україна має такий підхід не тільки підтримувати, але й робити так, щоб він був запроваджений в усьому світі. Всюди!Сам факт участі в СВО свідчить про недолюдину, яка не повинна жити на цій землі!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"