Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 березня 2026 р.)При нашій роботі зіткнулись ...
137 Охват/переглядів
2026-03-27 06:26
Повідомлення №2312
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 березня 2026 р.)При нашій роботі зіткнулись із такою відповіддю на пропозицію розібратись із метою і шляхом "Поступу":"Я держслужбовець. Не маю права брати участь у політичних партіях".Типова відповідь людини, яка просто НЕ БАЖАЄ розібратись, про що йде мова. Одна з головних причин небажання - соціальний дрон. Не завжди, але часто. Щоб приховати цю причину люди періодично вигадують різні виправдання. Бо ж не хочеться казати правду: Україна мене не цікавить, я просто тут живу і намагаюсь жити краще в цих умовах, а про країну нехай хтось інший думає, не я. По-перше, ми і не збирались і не збираємось нікому пропонувати приєднуватись чи брати участь в політпартіях. Ми не партія. Політичною діяльністю взагалі не займаємось. Наша діяльність - громадянська.Політична діяльність - це про владу, це боротьба за владу, участь в виборчих процесах, політичній боротьбі тощо. Ми цим всім НЕ ЗАЙМАЄМОСЬ! А громадянська діяльність - це про свою БАТЬКІВЩИНУ!Це про те, щоб зробити і робити постійно свою країну кращою.Громадянську діяльність неможливо заборонити навіть теоретично. Бо жоден закон у світі не регламентує громадянську діяльність. Бо це активна дія самих громадян. Не можна заборонити дії громадян. Жодній диктатурі це не вдавалося і не вдасться ніколи. Ця діяльність навіть не потребує якогось організаційного оформлення. Кожна людина є або Громадянином, або веде лінію соціального дрона. Третього варіанту не існує.Відповідальність у країні за все несе влада. Але влада діє так, як їй дозволяють громадяни. Тому для розвитку держави вкрай важливим є виконання громадянами свого громадянського обов’язку, який може реалізовуватись в один з таких способів, залежно від обставин:1. Брати участь в управлінні державою особисто.2. Взаємодіяти з владою.3. Впливати на владу.4. Тиснути на владу.5. Змінювати владу.Якщо громадянин згоден із курсом влади, то має підтримувати її дії своїми діями. Якщо не згоден - то також діяти. Діяти так, щоб змінити ситуацію.Коли ми пропонуємо знайомитись зі шляхом "Поступу", то пропонуємо знайомитись із тим, як ми створюємо Громадянську силу, яка повинна змінити країну. Так, нас не влаштовує правління олігархів (поєднання влади й бізнесу). Олігархія довела країну до жалюгідного стану що і привело до війни. І це потрібно змінювати. Ось те, як це потрібно змінювати ми і пропонуємо узнати. А якщо Громадянин буде згодний, то разом діяти.Тут у нас нам можуть спитати, а якщо громадянин - державний службовець. Він також незгодний із курсом влади. То що йому робити, виступати проти влади і одночасно працювати державним службовцем? Це питання вже з іншої теми. І ми до нього скоро повернемось, щоб пояснити.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"