Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 599
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 березня 2026 р.)Президент України вважає, що...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
134 Охват/переглядів 2026-03-21 08:04 Повідомлення №2302
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (21 березня 2026 р.)Президент України вважає, що ескалація війни на Близькому Сході може ускладнити мирний процес щодо України. За його словами, він має “дуже погане передчуття” щодо впливу конфлікту в Ірані на переговори про завершення війни.“Переговори постійно відкладаються. А причина цьому одна — війна в Ірані”, — пояснив Президент.Тобто наша влада зробила Україну настільки слабкою, що ми тепер залежні ще й від війни в Ірані?Виглядає як якесь виправдання. Влада постійно говорить, що їй щось або хтось заважає. Може, Іран заважає Зеленському та Ко будувати сильну Українську державу? Тепер без емоцій: Слова Президента ще раз підтверджують той факт, що питання завершення війни залежить не від України. Щобільше, переговори — це ширма для затягування часу. А наша держава є лише об'єктом у переговорному процесі. Тобто Україною просто користуються, приблизно як молотком, яким цвяхи забивають.Всім відомо: той, хто хоче досягти цілі, — шукає різні можливості, а хто не хоче — шукає відмовки.Влада чомусь цілком і повністю віддала процес мирних переговорів у руки США (навіть сама собі заборонила вести перемовини про мир). Але невідомо, чи потрібен США мир в Україні. Судячи з того, що роблять США, Україна їм потрібна тільки для досягнення своїх цілей. А якщо Штатам потрібно, щоб ми воювали вічно? То що, змиримось з такою долею? Чи будемо шукати інші можливості? Звісно, що олігархії (яка править в Україні) байдуже, що буде з Україною та українцями, — головне надприбутки.А може, треба задуматися, чому наша влада цілком і повністю віддала долю України у руки США? Владу шантажують чи обіцяють купу грошей на відновлення, які потім можна «освоїти»? А для чого нам така влада? Хоча це вже не має особливого значення. З владою вже давно все ясно. Єдиний вихід — це створення потужної Громадської сили, яка буде дійсно зацікавлена в завершенні війни і в розвитку України.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"