Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(17 лютого 2026 р.)Оприлюднено дані чергового опи...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
126 Охват/переглядів 2026-02-17 05:01 Повідомлення №2245
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(17 лютого 2026 р.)Оприлюднено дані чергового опитування:"Понад 33% українців вважають, що для укладення мирної угоди з Росією необхідно звільнити Україну від окупантів у кордонах 1991 року".І знову бачимо маніпуляцію. А чому вона полягає і до чого веде це?Ось можливі типові реакції на це опитування:Реакція 1.Пропоную оприлюднити ці 33% і послати їх на нуль на практиці доводити свою позицію.Я теж хочу бути в рядах цих 33%, якщо в рожевих окулярах.Реакція 2.Ну все. Значить, інші вважають, що можна підписувати без звільнення.Реакція 3.Ніхто ж там не каже що звільняти треба силовим способом, можна ж наприклад після припинення бойових дій, вести переговори до тих пір, поки росіяни не звалять з останнього метра української землі.Насправді різних варіантів реакцій може бути багато. В цьому і полягає сенс маніпуляцію, щоб ввести громадян в дезорієнтацію. Бо розгубленими людьми легше правити.Маніпуляція полягає в тому, що під словом "мир" вживають два різні акти: перемир'я (заморозку війни) і мирну угоду. Для пересічної людини це одне й те ж. Бо війна ЗАВЕРШУЄТЬСЯ! А з точки зору міжнародного права, то війна завершується лише після підписання мирної угоди, коли сторони не мають одна до однієї ніяких претензій. Між Росією і Японію немає миру, але між ними і війни немає. Нормально собі між собою справи ведуть. Між Північною та Південною Кореями також заморожена війна. Але ж це мир вже більше 70 років.Ось цим і маніпулюють громадянами. Коли громадянам кажуть про мир, то це може бути і перемир'я (довгострокове) і мирна угода. Від того як потрібно громадянам голову морочити, так влада і діє в різних обставинах.А ось що каже канцлер Німеччини Мерц про перспективи завершення війни:"На мою особисту думку, це моя особиста оцінка, ця війна закінчиться лише тоді, коли Росія буде щонайменше економічно, потенційно військово виснажена.... ми маємо зробити все, що необхідно, щоб довести її до точки, де вони не бачитимуть жодних переваг у продовженні цієї жахливої війни.І якщо є сенс говорити, ми готові говорити. Але вони [росіяни] мають визнати, що вони справді готові вести переговори про припинення вогню, а потім – про мирний план".Тобто, як бачимо, пан Мерц досить чесно і чітко розповів, що робить Захід, разом із США, і збираються робити далі: продовжувати виснажувати руками України Росію. Зробити заморозку війни і потім постійно вести якість переговори, щоб всі отримали все, що забажають. Всі, крім України.Україна відсутня в цій стратегії. Україною користуються. І це результат правління олігархії, яке продовжується.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"