Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 лютого 2026 р.)ЗМІ розповсюджують таку інфу:...
159 Охват/переглядів
2026-02-08 06:06
Повідомлення №2230
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (08 лютого 2026 р.)ЗМІ розповсюджують таку інфу:Більше половини опитаних українців позитивно оцінили кадрові зміни у вищому керівництві держави.Так, 52,1% українців заявили, що останні кадрові оновлення, ініційовані президентом Зеленським місяць тому, вселяють їм надію. Мова йде про призначення Кирила Буданова керівником ОП, Олега Хмари головою СБУ, Михайла Федорова міністром оборони, а Дениса Шмигаля міністром енергетики. Такі цифри наведені в соціологічному опитуванні компанії «Active Group».Варто спочатку зазначити, що будь-які опитування – це завжди маніпуляції.З цього опитування не зрозуміло, в чому позитив від таких змін та, яку надію вселяють проведені переведення з посад на посади? Президент може, хоч щомісяця змінювати керівників установ та відомств. Де хоча б натяк на початок системних реформ в країні?Маніпулятивна мета цього опитування в тому, що є розрахунок, що люди можуть думати, що подібні зміни – це перезавантаження влади. А також вкладають суспільству ідею, що Президент хороший, але "бояри погані". Що Президент робить все правильно, але підлеглі погано виконають його розпорядження. Ця маніпуляція стара як світ.Тут ми можемо запропонувати піти з кінця. Щоб позитивно оцінювати зміни, потрібно бачити результати цих змін. В нас що почали нарешті реформи робити? Чи боротися насправді з корупцією? Чи чому позитивно стало? Нові обличчя не заплямовані? Так, гарна людина – не професія і з того країні ніякої користі.Багато хто може розповісти приблизно таку історію:"Я свого часу, коли приїздив на батьківщину, в маленьке містечко, запитував, що місцева влада робить гарне для міста та містян? І у відповідь чув - дитячий майданчик поставили. Типу звісно, що вони крадуть, але хоч щось роблять. А те, що місто в дупі, то мовляв, що ж поробиш? Звісно що новопризначені вищезазначені особи щось роблять і зроблять позитивного, але треба розуміти головне - що вони повинні зробити! А робити в першу чергу потрібно реформи та порядок наводити в країні, справедливість дати громадянам".Також кожен має розуміти, що нові люди у вищому керівництві – не самостійні фігури. А значить вони будуть обмежені рамками, які задає перша особа і тим порядком речей, який діє останні роки. А значить скоріше за все нас очікує "косметичний ремонт" замість капітального будівництва.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"