Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 листопада 2025р.)Ми отримали коментар щодо Г...
171 Охват/переглядів
2025-11-28 05:13
Повідомлення №2109
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 листопада 2025р.)Ми отримали коментар щодо Громадянської республіки:"Справа в тому, що чисто теоретично дійсно, на першому етапі можлива скупка голосів, особливо на нижньому рівні, наприклад, у районі, або у невеликому місті.".Щоб пояснити цей коментар варто відповідь розділити на дві частини:а) Чи можлива скупка повноважень при Громадянській республіці?б) Якщо скупка повноважень можлива, то що з цього, як це оцінити, які наслідки?Але спочатку потрібно пояснити, чим відрізняються голоси від повноважень? Бо ж питання було про скупку голосів, не про скупку повноважень. Це різні речі.Голос – це як звук, крикнув і все. Назад не повернеш. А повноваження – це вже актив. Воно нікуди не дівається, можна ним завжди розпоряджатися. Навіть й продати можна, а потім повернути та ще раз продати.Пояснення "на пальцях".Уявляємо собі будинок. Тисяча квартир. Тисяча власників. Всі вони є співвласниками будинку. Хто та чим керує в цьому будинку?Громадянська республіка.Кожен власник має право самостійно керувати своєю квартирою. Сам вирішувати, кому в ній жити. Здавати в оренду чи ні. Коли, хто та, який робитиме ремонт. Укладати самостійно договори із постачальниками тепла, води, світла тощо.Але може всі свої ці права з управління своєї квартири передати кому завгодно іншому. Взяв та передав ключі від своєї квартири кому захоче й разом із ключами право керувати квартирою. А якщо передумав, то забрав ключі назад.Так от ці "ключі" і є повноваженням. Їх можна використовувати самостійно, якщо є бажання. А можна комусь і передати. І забрати назад можна в будь-який момент. Факт передачі ключів (повноважень) фіксується в спеціальному реєстрі. Де всі бачать, хто та кому передав повноваження (ключі). Демократична республіка.Створюється домовий орган управління (Домком). Наприклад, п'ять осіб. Тільки Домком має повноваження вирішувати, хто та як буде жити у квартирах. Коли, який та де робити ремонт. І чи робити його взагалі. З ким й на яких умовах укладати договори на постачання води, тепла світла тощо.Ці п'ять осіб Домкому вибираються серед всієї тисячі власників квартир. Більше ніж п'ять неможливо. Кожен має право вибиратись. Але увійти в Домком власник може лише у випадку, якщо він переможе на виборах. Незалежно від того, згоден такий власник чи ні, вибори все одно відбуваються. Домком все одно обирається й отримує всі права на п'ять років. Прибрати його неможливо раніше. Незалежно від того, як він працює, гарно чи погано. Цей Домком отримує всі права (ключі від всіх квартир) управління. Факт передачі ключів Домкому від всіх квартир фіксується в спеціальному реєстрі. Жоден власник не має права використовувати ці права, тільки Домком.Так от власне процес виборів, коли вибирають Домком і є дія (процес) під назвою "голосування". Проголосував ти чи ні, але Домком все одно вибирається. Але ти нікому та нічого не передаєш. Ніяких прав чи ключів. Просто прийшов, висловив свою думу, кому права надати, тобто ПРОГОЛОСУВАВ і все. Пішов. Але "забрати голос" вже неможливо. Факт виборів зафіксовано. Все. Домком сформований та діє. Домкому ключі (повноваження) передають не власники, а спеціальний реєстратор (Виборча комісія), яка на підставі опитування (голосування) прийняла рішення про надання прав Домкому.Різниця принципова в тому, що при Демократії права на управління надає якийсь державний орган (Виборча комісія), а при Громадянській республіці – безпосередньо власники. Тобто делегування – це передача прав на управління. А голосування – це висловлення своєї думки, кому хтось інший (Виборча комісія) має передати права на управління.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"