Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 432
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 серпня 2025 р.)Якщо твій "союзник" запрошує ...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
160 Охват/переглядів 2025-08-19 08:28 Повідомлення №1939
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 серпня 2025 р.)Якщо твій "союзник" запрошує в гості та приймає у себе твого ворога, якщо твій "союзник" аплодує твоєму ворогові, то хто тоді для тебе цей "союзник" насправді?А звідки ми взяли, що Україна та США союзники?Нам про це постійно розповідають. Що наша влада, що американська. Час від часу лунало від них. Десь прямо говорили, десь завуальовано. Але людям в голову вбивали, що США наш основний та головний союзник. І багато хто з громадян саме так і сприймають США. Але в політиці взагалі немає союзників, є тимчасові спільники.Українська влада за майже дванадцять років війни так і не спромоглася знайти ні одного справжнього союзника чи спільника. Навіть не було, і не має жодних потуг в цьому напрямку. Проте видно, що всі, хто називає себе нашим "другом" просто користується нами! Це результат правління олігархії - поєднання влади і бізнесу. Так відбувається тому, що у бізнесу не існує державних інтересів, не існує навіть Батьківщини. У бізнесу лише власна вигода. Трамп зустрів Путіна червоною доріжкою. Чемно себе поводив із ним весь час зустрічі. Цим проявив повагу і до російського президента, і до російського народу. Це весь світ бачив.Декілька місяців назад Трамп просто вигнав Зеленського з Білого дому, спровокувавши надуманий конфлікт. Цим проявив неповагу до нашого Президента (хоч і такого як Зеленський). Тобто проявив неповагу і до Українського народу також. І це весь світ бачив!Прояв поваги до того, хто знищує Українців і прояв неповаги до самих Українців! Таке не може робити ані союзник, ані спільник, ані просто не ворог! Таке може робити тільки ворог!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"