Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 432
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 серпня 2025 р.)Громадяни мають розуміти - щоб...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
156 Охват/переглядів 2025-08-16 05:34 Повідомлення №1933
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 серпня 2025 р.)Громадяни мають розуміти - щоб побудувати сильну Україну треба заявляти про свої наміри та цілі, Окреслювати їх і реагувати на події та осіб, що стають на заваді.Інакше складно буде знайти прибічників і знайти порозуміння з тими, хто може стати поряд.Саме таким чином створюється спочатку потужна Громадянська сила. А потім ця сила змінює країну.Так і сама Україна, як держава, через своїх представників має реагувати на випади ворогів.Росія з 1992 робила ганебні заяви щодо України, а у нас на це не звертали уваги. Маємо війну. Не було ніяких адекватних дій з боку влади на російські провокації, на порушення міжнародних угод.А якщо при владі знаходяться некомпетентні, зайняті своїм збагаченням особи, їм не до цього. Тобто олігархат не стоїть на боці України. Не зацікавлений у створенні зрозумілої для міжнародної спільноти позиції країни. Він вирішує виключно власні бізнесові інтереси.Олігархію потрібно прибирати. Сама вона не зникне. Це те, з чим кожен Українець має лягати спати та просинатись. Саме з цією думкою. А потім почне думати, як це зробити.Можна, звичайно, нічого не робити, бути соціальним дроном. Тоді ніхто не буде винний в тому, що ракети летять, людей вбивають, громадяни Українські бігають по всьому світу. А країну дерибанять всі інші країни, користуючись слабкістю України. Ніхто не буде в цьому винний, крім самих громадян, яким "не цікаво" проявляти громадянську активність!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"