Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(03 серпня 2025 р.)Нам задали запитання: як Грома...
162 Охват/переглядів
2025-08-03 06:05
Повідомлення №1910
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(03 серпня 2025 р.)Нам задали запитання: як Громадянська сила зможе прийти до влади? Як має перемогти олігархію?Вірне запитання, якщо враховувати, що діюча демократична система влади працює за схемою: гроші - вибори - влада - повернення грошей із прибутком.Владу можна отримати конституційним шляхом або неконституційним (майдан, заколот тощо).Ми виступаємо категорично проти антиконституційного шляху. Бо антиконституційний шлях породжує нелегітимність влади. Це послаблює будь-яку владу.А як же перемогти олігархію на її полі? Що, шукати гроші, щоб пропагувати, агітувати і так само, як інші олігархічні клани боротись за владу? А потім що? Віддавати вкладені гроші політичним інвесторам за рахунок інтересів народу та країни?Ні!У нас інший шлях.Відомо, що все суспільство складається з трьох принципово різних груп - середній клас, люмпен та верхівка.Найбільший за чисельністю - середній клас. Близько 60-70%. Це в будь-якій країні так. Люмпен, відповідно має чисельність 30-40%. Верхівка має невелику чисельність. Але якраз вона і оперує люмпеном.При демократичній системі влади олігархія бореться в першу чергу за голоси люмпену. Ділять між собою політичний пиріг 30-40% населення. За них конкурують.Люмпен не здатний зрозуміти ані стратегії, ані навіть розібратись просто в питаннях управління державою. Цією його тупістю олігархія і користується. Маніпулює ним.Середній клас практично не піддається на маніпуляції. Він не підтримує популістські гасла, які не мають за собою ніякого підґрунтя. Але і на вибори середній клас не ходить. Майже не ходить. Відомо, що явка на виборах в Україні, і у світі, як правило, менша половини.Середній клас йде на вибори лише якщо буде бачити та розуміти, що від них щось може змінитись. Що може прийти якась сила, яка здатна щось змінити. Таку силу середній клас і може підтримати.Тобто необхідно отримати підтримку середнього класу.Як це зробити?Зробити це непросто, адже потрібно одночасно створити силу, що спирається на середній клас (Громадянську силу) і запропонувати реальну програму дій з чіткими відповідями:- У чому головна проблема України (діагноз)?- Що потрібно робити для змін (лікування)?А потім її пропагувати. Основним пропагандистом має стати сама Громадянська сила, тобто ми — громадяни.Бо ми пропагуємо для себе і таких, як ми. Бо саме нам потрібна нова країна, і лише разом ми можемо створити спільну силу.Якщо йти таким шляхом, то рано чи пізно така Громадянська сила отримає необхідну вагу, щоб подолати реакцію олігархії і нівелювати її. Така сила і буде здатна і буде мати політичну волю йти шляхом реформ.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"