Джерело
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(14 червня 2025 р.)Пропонується оцінити ці два по...
181 Охват/переглядів
2025-06-14 08:55
Повідомлення №1828
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(14 червня 2025 р.)Пропонується оцінити ці два повідомлення.Вони з'явились одночасно."Від імені американського народу я хочу привітати російський народ з Днем Росії. Сполучені Штати залишаються відданими підтримці російського народу, який продовжує будувати свої прагнення до кращого майбутнього", - Державний секретар США Марко Рубіо."Трамп нашел окошко в своем плотном графике, чтобы познакомиться лично именно накануне дня России, заявил российский посол Александр Дарчиев.По его словам, Россия и Штаты обречены как великие державы на неконфронтационное мирное сосуществование". (РИА Новости)Це не просто лицемірство. Ця заява свідчить, що США підтримують Росію.Населення на Росії несе пряму відповідальність за злочини путінського режиму проти Українського народу.Без підтримки більшості росіян ця б війна можливо б і дійсно, закінчилась би "за три дні", але не на користь Росії.Зазначеною заявою Америка каже, що не просто стає на сторону Росії. Вона підтримує дії Росії. Вона згодна з ними. Вона вважає це прийнятним! США по суті кажуть: Росія, так, продовжуй вбивати Українців. Ти все правильно робиш!Тобто ми бачимо повну згоду між США та РФ. Це ще одне свідчення, що війна йде ДОГОВІРНА. Про яку домовились США та РФ з метою вирішення власних різних питань. Те, що зараз таке відбувається - це вже стало очевидним фактом. Всі це бачать. Але є інше питання: чи є фактом й те, що війна також і розпочалася через спільну домовленість у 2022 році між США та РФ? Все свідчить, що так і було.Лише тупі можуть вірити в те що ми (Україна) потрібні США. Тобто, потрібні, але не як рівноправний партнер.ВСІ! Абсолютно всі ВІДПОВІДАЛЬНІ керівники держав спочатку думають про свої країни. Всі так обурюються Орбаном, Фіцо, Вучичем. Але на що обурюватись? Вони проугорські, просербські та про словацькі. Як і Путін проросійський. Чому хтось повинен думати про народ іншої держави? Тому заява США - це також проамериканський підхід. Їм вигідний союз з Росією на цей момент. Одна із головних помилок - вважати, що світ обертається навколо України. Але на жаль це не так. І чим ми слабші, тим менша наша вага і роль в загальній геополітиці.Рано чи пізно Україна стане Великою. І американці також будуть відповідати за слова Рубіо і за дії своєї країни ПРОТИ України! Україна нікому не подарує такого до себе відношення! Проамериканські дії влади США не повинні бути антиукраїнськими, як вони це весь час демонструють і лицемірно це намагаються приховати!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"