Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 травня 2025р.)Ми отримали запитання щодо уго...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
179 Охват/переглядів 2025-05-05 07:43 Повідомлення №1763
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 травня 2025р.)Ми отримали запитання щодо угоди, яку нещодавно підписала Україна із США щодо використання наших ресурсів:"Що Ви думаєте, про угоду Зеленського? Чи має право Президент віддавати надра або їх частину без проведення референдуму?".Позиція організації "Поступ" ґрунтується на пункті 3. сьомого розділу Доктрини "Громадянська республіка".Ось вона:"Природно-ресурсна платформа. Всі природні багатства України (земля, надра, біоресурси) є власністю не лише громадян, які там проживають, але також і наступних поколінь. Це справжній скарб нації. Всі несправедливі зазіхання на нього мають жорстко каратися".Якщо виходити з цієї платформи і перевести все на практику, то ми вважаємо, що немає взагалі значення, хто видобуває корисні копалини і на яких умовах. Не має значення, робить це держава, українські підприємці чи іноземці.Також немає значення, інвестуються гроші від продажу видобутих ресурсів в економіку України чи ні. Має значення, щоб сировина перероблювалась в продукт із високою доданою вартістю. Яку вже і можна потім експортувати. Тобто дивитись потрібно не на те, що підписали і на пункти в умовах. Бо будь-яку угоду можна так перекрутити, що реалізовуватись буде зовсім не так, як там написано, підписано і ратифіковано.Якщо реалізація цієї угоди та всіх інших таких подібних угод буде вести до створення власного комплексу переробки. Який буде перетворювати сировину на дорогий готовий продукт, то це однозначно корисно для України і Українського народу. Навіть нехай весь цей комплекс переробки буде повністю належати іноземцям. Це не має значення. Має значення, щоб він працював в Україні. Держава завжди, може, при необхідності, все націоналізувати, якщо буде щось не так. І іноземців вигнати. Навіть і таких крутих, як американці.Але якщо реалізація ресурсних угод буде вести банально до продажу сировини за кордон, навіть по високих цінах, то це буде ЗЛОЧИН. І не має значення, хто цей злочин зробить, власна держава чи власні вітчизняні підприємці або іноземці. В такому разі такий злочин потрібно припиняти. Ми розуміємо, що олігархічна влада не буде притримуватись зазначених принципів. Тому надія у нас на владу іншого типу - громадянського. Рано чи пізно буде сформовано громадянський рух, який сформує саме таку владу. Яка, в свою чергу, все візьме під контроль і виправить ситуацію.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"