Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 431
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 квітня)При демократії громадяни не несуть жо...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
246 Охват/переглядів 2025-04-19 05:16 Повідомлення №1739
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (19 квітня)При демократії громадяни не несуть жодної відповідальності з двох головних причин:- вибори таємні, а тому юридично зафіксувати, хто та як голосував – неможливо;- громадяни не мають можливості формувати виборчий список, вони голосують лише за тих, кого їм пропонують.При Громадянській республіці це все не так.Чітко фіксується, хто та кому делегував повноваження. Крім того, на відміну від демократії, громадянин може делегувати повноваження тому, кому захоче. А не лише з запропонованого переліку кандидатів. Якщо ж громадянин таких не знайде, то може делегувати повноваження сам собі. Але у нас можуть запитати: то яка ж відповідальність громадян при Громадянській республіці?Принаймні буде суспільний осуд за вибір, кому громадянин делегував повноваження. Бо всі будуть бачити хто й кому передав повноваження.Нам заперечать, що ніякого осуду не буде. Хіба осудили тих, хто голосував, наприклад, за ОПЗЖ? Навіть сама партія працює.Тут треба взяти до уваги, що суспільний осуд НІКОЛИ не працює, якщо за цим осудом не будуть практичні дії. Візьмемо поганий приклад, але яскравий. В часи СРСР діти "ворогів народу" мали суспільний осуд. Він реалізовувався в тому, що з такими дітьми ніхто не хотів мати справу. Їх не приймали в нормальні навчальні заклади. Нормальну роботу не могли знайти. І це при тому, що офіційно діяла норма – "діти за батьків не відповідають".Суспільний осуд може бути де завгодно і при будь-яких владах. Просто для цього потрібно, щоб була конкретна людина, яку суспільство не сприймає через якісь обставини. Не просто так злодії, вбивці, зрадники, після відбуття покарання намагаються не жити там, де про них знають. Ми говоримо про схему: якщо суспільство когось конкретно засуджує, то такій людині важко жити в такому суспільстві. Це ж очевидні речі. І ці речі діють в будь-якому суспільстві.Тобто, при Громадянській республіці всі будуть точно знати про всіх конкретно громадян, хто привів недолугу владу, хто її продовжує підтримувати, якщо не відбере свої повноваження назад. Будуть чи не будуть конкретні практичні дії проти таких громадян? Це буде залежати від багатьох обставин. Але головне в тому, що такі дії МОЖУТЬ бути. І це стимулюватиме відповідальність громадян, перед тим, як вони вирішать комусь делегувати свої повноваження або вчасно їх не заберуть у свого недолугого делегата.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"