Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну!
Додано 14 лип 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Кількість підписників: 598
Фото: 110
Посилання: 430
Опис:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Джерело

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (20 січня) Чому ми виступаємо проти силового зах...

Логотип телеграм спільноти - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
178 Охват/переглядів 2025-01-20 12:37 Повідомлення №1579
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (20 січня) Чому ми виступаємо проти силового захоплення влади? Є така логіка. Майдан це гарно? Так, гарно. Чи він потрібен? Ні. І це не суперечності. Чому Майдан добре? Бо це вислів народу на дії влади, це тиск, це демократично. Але чи дає це ефект? Майже ні. Чи приносить це користь народу? Майже ні. Майдани в Україні — це боротьба одних олігархічних кланів з іншими, щобільше ще й із використанням народного гніву. А так звісно, це демократично Ми проти силового захоплення народом влади не тому, що це антиконституційно. А тому, що не дає необхідного результату. Для змін потрібні реформи. А для реформ необхідна, в першу чергу, підтримка народом цих реформ. Не просто слово "реформи" люди мають підтримувати. А їх сутність. Тобто мають розуміти, які саме потрібні реформи. Хоч мінімально розуміти. А для цього потрібна довготривала пропаганда. Так, люди можуть підтримати якусь нову владу, яка силою цю владу отримає. Бо "їм вірять". Але, якщо не будуть розуміти реформ, то все провалиться. Але навіть і для такого варіанту треба, щоб хоча б заколотники самі знали, які реформи вони хочуть впровадити. Якщо цього не буде, а такого не було в Україні ніколи, то таке повстання буде звичайною боротьбою за владу, за владне корито. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"