Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мікросвіт із кульбабки ❄️ Залевський
Додано 14 лип 2024

Мікросвіт із кульбабки ❄️ Залевський

@zalevski_ua
Кількість підписників: 644
Фото: 783
Відео: 29
Посилання: 215
Опис:
Канал про нашу діяльність в сфері розвитку мікроспільнот і мої спостереження того, що відбувається навколо простого життя Консультації @simplegreen
Джерело

Мікросвіт із кульбабки ❄️ Залевський | Але по кричині що на тому боці заплатили таким же не потрібним чоловік...

Логотип телеграм спільноти - Мікросвіт із кульбабки ❄️ Залевський Мікросвіт із кульбабки ❄️ Залевський @zalevski_ua
190 Охват/переглядів 2024-10-01 16:07 Повідомлення №835
Але по кричині що на тому боці заплатили таким же не потрібним чоловікам щоби вони обміняли своє непотрібне життя на гроші для своєї родини. І це ще одна сумна формула. Яка ще випливе після гарячої фази війни і буде дуже болісною. В процесі так званої адаптації і реабілітації на яку стільки освоять коштів щоби навести того туману потрібності. Будуть звісно великі будівництва століття - Там уже всі міністри Кубракови фонди для розпилу (аля відновлення) готують. і туди ніби всі будуть потрібні. Але насправді ніт. Дуже важко усвідомлювати прості речі і навіть у нас в поселеннях люди інколи про це забувають, що світ навколо він зовсім не поспішає давати нам якісь ресурси, бо ми такі еко концептуальні Ніт. Все що ми отримали - дісталось нам ніфіга не безкоштовно. І ми інколи для тих чоловіків і жінок останній оплот. І коли хтось заявляє та ніхто мене не кликав. Я сам прийшов. То щоб було куди прийти тут хтось поклав 10 років свого життя. Хтось вкладає в ту інфраструктуру і навалює про ті відкриті спільні простори же 5 рік. Але кому то треба зараз знати в тій рафінованій конференції.І ті контакти фонди і соціальний капітал - у весь цей маркетинг вкладено тисячі людино годин і вкладається щодня.А так то звісно просто таланить мені і просто пощастило. Що хтось ще лайки ставить а хтось хейтить. Значно гірше коли навіть немає кому…Тож тому товаришу напишу, коли ніхто не звонить вже три роки, то у нас може в тих поселеннях знайдеться койко-місце. В поселеннях непотрібних. Ми готуємось і ще набудуємо щось до вашого повернення. Повертайтесь живими…