Джерело
Поліція Закарпаття🇺🇦 | Привітав керівництво, викладачів та курсантів Київського інституту Нац...
208 Охват/переглядів
2026-06-23 11:30
Повідомлення №5778
Привітав керівництво, викладачів та курсантів Київського інституту Національної гвардії України з 5-ою річницею створення.За цей час інститут став одним із важливих центрів підготовки майбутніх офіцерів НГУ. Тут не просто навчають військовій справі, а формують лідерів, які вміють брати на себе відповідальність, ухвалювати рішення у складних умовах та вести за собою людей.Сьогодні Україна потребує саме таких командирів. Професійних, принципових, відданих державі.Переконаний, що сила будь-якого підрозділу визначається не лише озброєнням чи технікою. Її основа – довіра, підтримка та повага до людей. Саме ці цінності – «По-перше, люди» – багато років залишаються однією з сильних сторін Національної гвардії України. МВС та командування НГУ продовжують роботу над тим, щоб майбутні офіцери отримували сучасну військову освіту, яка відповідає викликам сьогодення. Постійно вдосконалюємо програми підготовки, розвиваємо навчальну базу, впроваджуємо нові технології та практичні підходи до навчання.Дякую керівництву інституту, викладачам і всьому колективу. А курсантам бажаю не втрачати мотивації, розвиватися та ніколи не сумніватися у своєму виборі служити Україні.