Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Закарпаттяобленерго. Офіційно.
Додано 14 лип 2024

Закарпаттяобленерго. Офіційно.

@zakarpatenergyofficial
Кількість підписників: 92 409
Фото: 6,070
Відео: 404
Посилання: 3,890
Опис:
Офіційний канал ПрАТ "Закарпаттяобленерго» Новини. Оголошення. Актуальна інформація про перерви в електропостачанні. Кол-центр: 0800501620 Сайт: zakarpat.energy Fb: www.facebook.com/Zakoblenergo/
Джерело

Закарпаттяобленерго. Офіційно. | ️ Микола Колісник: енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше від...

Логотип телеграм спільноти - Закарпаттяобленерго. Офіційно. Закарпаттяобленерго. Офіційно. @zakarpatenergyofficial
25 000 Охват/переглядів 2025-10-30 11:04 Повідомлення №8795
⚡️ Микола Колісник: енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу пошкоджених об’єктів після атакиВнаслідок уже третьої з початку місяця масованої ракетно-дронової атаки на енергооб’єкти на ранок частина споживачів у кількох областях залишилася без електропостачання. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив заступник Міністра енергетики України Микола Колісник.«Найбільше постраждали населені пункти на Вінниччині - понад 400, у Дніпропетровській області без світла залишилися 125 населених пунктів, у Запоріжжі - 148, а також зафіксовані пошкодження на Львівщині», - зазначив він. Рятувальники та енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити роботу пошкоджених об’єктів та забезпечити стабільне енергопостачання споживачів. «На сьогодні погодинні відключення побутових споживачів скасовані по всій країні. Графіки обмеження потужності для промисловості діють лише в окремих регіонах і використовуються для балансування системи», - підкреслив заступник Міністра. Через наслідки атаки зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії. Він закликав громадян споживати електроенергію раціонально, уникати включення енергоємних приладів у пікові години - з 7:00 до 9:00 та 17:00 до 22:00. Це дозволяє збалансувати систему та зменшити потребу у графіках обмеження потужності.Паралельно триває підготовка до осінньо-зимового періоду. «Енергетики виконали заплановані ремонти на теплових та гідроенергетичних об’єктах, відновлено близько 10 ГВт встановленої потужності. Створено резерви обладнання для аварійно-відновлювальних робіт, що дозволяє максимально швидко реагувати на пошкодження та стабілізувати роботу енергосистеми», - додав Микола Колісник. Завдяки координації дій уряду і місцевої влади та оперативній роботі енергетиків забезпечується своєчасне відновлення пошкоджених об’єктів і стабільне постачання електроенергії для споживачів.