Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Євгеній Зайченко
Додано 06 гру 2025

Євгеній Зайченко

@zaichenkoimm
Кількість підписників: 531
Фото: 189
Відео: 15
Посилання: 9
Опис:
не аткривається силочка? три точкі -> аткрить в браузері. Навчись чути себе, і тоді зможеш отримати те про що так довго мріяв
Джерело

Євгеній Зайченко | питання: «страх що не здам екзамени і не зможу реалізуватись у майбутн...

Логотип телеграм спільноти - Євгеній Зайченко Євгеній Зайченко @zaichenkoimm
539 Охват/переглядів 2026-01-18 13:15 Повідомлення №285
питання: «страх що не здам екзамени і не зможу реалізуватись у майбутньому» цей страх цілком реальний і для багатьох людей він відіграє важливу роль, але у мене до вас питання: «а чи входите ви в ту категорію людей кому потрібно здавати екзамени і вступати до універу???»Якщо ви хочете бути: лікарем, психологом, юристом, то окей питань немає, там реально потрібен диплом !!!! Але якщо ваша душа лежить до того щоб бути: фотографом, кондитером, репетитором, організатором подій, маркетологом, айті спеціалістом, або ще кимось. ТО ВАМ НЕ ПОТРІБНО ЗДАВАТИ ЕКЗАМЕНИ І ВСТУПАТИ В УНІВЕР. давайте на цифрах: навчання в універі за один рік вартує якщо брати середню медіану ~ 1000 євро+ за один рік навчання, в деяких менше в деяких більше.Навчання триває 4 роки ~ 4000 євро і це я не рахую інфляцію і курс валют (може бути і більше) Тому якщо вашу спеціальність не вимагає диплома !!! То навіщо зливати гроші і енергію в пустоту??? Уявіть ви кондитер і вам реально подобається ця професія, навіщо вам йти кудись навчати, якщо ці гроші можна вкласти: в майстер класи з іншими кондитерами, купити наставництво в профі кондитера який допоможе зрозуміти всі підводні камені, плюс ви зможете перейняти досвід, а це безцінно.З досвіду моїх клієнтів, коли після консультації, вони нарешті розумію хто вони є, саме життя і Бог починає підкидати їм клієнтів, співпраці/колоборації, можливості створювати спільні продукти (приклад моєї клієнтки дівчинки-кондитера: вона створила кулінарна книга рецептів разом з іншим кондитером, хоча раніше думала що цього недостойна) це не магія, просто ваша пісвідомість нарешті почала фокусуватись і чіплятись за можливості де ви можете реалізувати себе і свій потенціал Будь-яку професію можна монетизувати, абсолютно будь-яку, ми живемо в часи коли для реалізації потрібено тільки 3 компонент (інтернет, трошки маркетингу, і розуміння чого я хочу досягнути за допомогою цих інструментів) все Я думаю що Ван Гог якби мав ті можливості і інструменти які є у вас не помер би непрізнаним художникам, а став би легендою при жизні, а не після….