Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - zahorulko🇺🇦
Додано 14 лип 2024

zahorulko🇺🇦

@zahorulkoofficial
Кількість підписників: 290
Фото: 2,130
Відео: 722
Посилання: 592
Опис:
Щирі відчуття, прийнявші образ слів.
Джерело

zahorulko🇺🇦 | Минулої пʼятниці я раптово зібрався і поїхав до Мами та Молліка (наш к...

Логотип телеграм спільноти - zahorulko🇺🇦 zahorulko🇺🇦 @zahorulkoofficial
125 Охват/переглядів 2026-04-16 05:29 Повідомлення №5129
Минулої пʼятниці я раптово зібрався і поїхав до Мами та Молліка (наш кіт) - дуже скучив, і давно не був вдома.⚡️І знаєте, час за розмовами на кухні з Мамою - безцінний.Напевно, це одна з найкращих форм терапії, яка справді впливає на твій стан. Ми говоримо не лише про життєві історії, а й про глибинні психологічні та духовні речі.І в цих розмовах ніби «звіряємо годинники» - хто де зараз, на якому етапі свого внутрішнього шляху 🙌У мене дуже близькі стосунки з Мамою, і тому щоразу трохи дивно чути історії друзів про складні взаємини з батьками.🫂 Я міг би багато написати на цю тему, але скажу просто - якщо у вас є живі батьки, знайдіть для них час.Подзвоніть, приїдьте, побудьте поруч.Особливий кайф - прокинутися зранку, вийти на балкон і почути спів пташок.Вдихнути свіже повітря і раптом згадати місця, де бігав у дитинстві, де грався з друзями 🐈 З Молліком ми теж чудово провели час - бігали, гралися його іграшками, я гладив його і слухав його мурчання.Мама врятувала його ще маленьким, коли його мама-кішка та сестра загинули за трагічних обставин 💔Правда, коли я виходив з дому, випадково залишив його на балконі - і він просидів там до вечора(на вулиці було тепло, якщо що) 😅Дуже сподіваюся, що він не образився.Любіть своїх Мам - і мийте руки з милом.Усім гарного та мирного дня 🇺🇦П.н. Люблю тебе, Мам 🫶