Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Задуха
Додано 06 гру 2025

Задуха

@zaduha
Кількість підписників: 1 299
Фото: 4,010
Відео: 600
Посилання: 4,420
Опис:
Вітаю, я Богдан, Deep learning інженер. Роблю всякі кастомні штуки з трансформерами. Прибічник ідеї трансгуманізму, мрію зробити внесок в збільшення тривалості життя людини. В каналі: авторський контент, етика, естетика, спілкування і срачі в коментарях.
Джерело

Задуха | Почитав я трохи ті переписки розсекреченіНда якось масонів і ілюмінаті...

Логотип телеграм спільноти - Задуха Задуха @zaduha
419 Охват/переглядів 2026-02-04 09:23 Повідомлення №9804
Почитав я трохи ті переписки розсекреченіНда якось масонів і ілюмінатів інакше уявляєш. Ті "філософські" бесіди навіть з представниками ротшильдів десь на рівні розмов в таксі. Гопніки в олімпійках обговорюють книги "Rich Dad Poor Dad", інвестують в скам, вірять в якісь абсолютно бредові хайпові темки, і жартують про гоїв. Не можу для себе знайти аргументів, як такі дегенерати робили щось роками в таємниці від американських спецслужб, або мали якісь такі важілі на них, ну типу.. та там все написано з айфона на gmail, ну невже не зрозуміло, навіть ніхто і не намагався приховувати. епштейн називає всіх гоями, а потім сидить в тюрьмі де його як собаку вішають. Шестьорка спецслужб, злили як непотріб, яким він власне і є, не вказавши навіть що використовували здобуту інформацію. А використовувавли ж, хіба ні?) Потім з'явиться якийсь новий ублюдок, і будуть далі ловить на нього впливових педофілів і просто лохів міжнародного рівня, яких можна заманити гонорейними руськими простітутками в якусь халупу, меншу за дачу депутата райцентру.Єдиний висновок про котрий думаю, що не варто недооцінювати США в плані їх безкомпромісної цинічної рішучості, дуже жорстка країни з великим рівнем толерантності до зла, якщо його плоди можна використати. Країна - злочинець, країна - збоченець, не буду шукати виправдань цьому. Якщо вони роками читали ті переписки і нічого не робили, то інакше це не назвать, а в те що не читали я просто не вірю.