Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Залізний нардеп
Додано 14 лип 2024

Залізний нардеп

@yzheleznyak
Кількість підписників: 102 530
Фото: 7,230
Відео: 369
Посилання: 3,760
Опис:
Усі ключові події, прогнози та інсайди Верховної Ради та економічні новини від народного депутата Ярослава Железняка.
Джерело

Залізний нардеп | Сьогодні починає свою роботу в Києві місія МВФ. Вона буде десь до сере...

Логотип телеграм спільноти - Залізний нардеп Залізний нардеп @yzheleznyak
25 100 Охват/переглядів 2026-05-27 05:08 Повідомлення №17982
🌐 Сьогодні починає свою роботу в Києві місія МВФ. Вона буде десь до середини наступного тижня, тобто 02-03 червня.Що це практично означає? «Місія»- це умовно, коли команда яка оцінює з боку МВФ прогрес України приїжджає і проводить серію зустрічей та перемовин з різними стейкхолдерами в Україні.🗓️Зазвичай такий візит відбувається за місяць до засідання Борда МВФ та чергового виділення траншу. Наш як раз запланований на кінець червня, тому ось приїхали в кінці травня. По результатам такої роботи, має бути три речі, всі вони так чи інакше у staff level agreement:▪️тобто попередня домовленість як рухатись далі;▪️оцінка виконання попередньої програми;▪️чернетка про головні домовленості щодо нових маяків і зміни ряду параметрів старих. Всі інші місії закінчувались рекомендацією виділити транш. Ця може стати неприємним виключенням, так як на даний момент (а час все минув до кінця березня 2026) у нас є купа провалених маяків. Не тільки посилки (нагадаю, там Митний кодекс вчора завалили, а Податковий станом на зараз навіть не включений у порядок денний). Ще не прийнято оподатковування електронних платформ, є проблеми з Енергоатомом, є розрив фінансування через те, що і маяки по Світовому банку та ЄС завалені….Коротше, по алегорії студентів, на цю «сесію» влада приходить не те що погано підготовленою, а як після гучної вечірки і десь з загубленою заліковою книгою…. При тому що місяці два тому обіцяли все вивчити і навіть отримати автомат🙇‍♂️ І тут Президент і ініші можуть хоч кожен день потужно зустрічатися з депутатами, і навіть уряд попрацювати масовкою не тільки на черговому 100500-му за тиждень саміті та форумі, а і в ложі Уряду….але поки системно не виправлять проблеми у своїй роботі, то це буде пусті балачки ні про що….де давно не моно і давно не більшість намагається хоча б у когось в голові ще такою здаватися. P.S. У скрині порядок денний на сьогодні…був….зараз половина злетить. Приймуть тільки те, на що і так були голоси. Тому що голосів так і не додалось після всіх цих танців з бубнами.