Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Залізний нардеп
Додано 14 лип 2024

Залізний нардеп

@yzheleznyak
Кількість підписників: 101 544
Фото: 7,240
Відео: 373
Посилання: 3,780
Опис:
Усі ключові події, прогнози та інсайди Верховної Ради та економічні новини від народного депутата Ярослава Железняка.
Джерело

Залізний нардеп | ‍♂️ Взагалі, ось ця ситуація по Близькому Сходу і дронами прям дуже на...

Логотип телеграм спільноти - Залізний нардеп Залізний нардеп @yzheleznyak
27 300 Охват/переглядів 2026-03-29 11:55 Повідомлення №17021
💁‍♂️ Взагалі, ось ця ситуація по Близькому Сходу і дронами прям дуже наочна демонстрація всіх системних проблем і факапів влади. Однією з величезних, я б сказав катастрофічних багів системи, було те, що як тільки у нас зʼявляється хоч щось технологічне і прогресивне (а таких прикладів багато) - то одразу переїжджає в іншу юрисдикцію. Де:▪️легко не прийде до тебе будь-який СБУшник і не попросить доляху;▪️де податкові правила не змінюються кожен рік ▪️де можна захистити у судді свої права▪️де можна нормально структурувати бізнес та залучити фінансування. Та хоча б де є фондовий ринок…..І ось історія з дронами, які вперше були потрібні десь, окрім України, все це продемонструвало. Можна було ще 100500 різних “….City” настворювати, але якщо ти два роки обіцяєш відкрити експорт зброї…. А потім різко його зупиняєш і хочеш, як Трамп або Мухаммед ібн Салман, сидіти і геополітично сам вирішувати куди і де хто буде постачати… то треба для цього спочатку бути президентом США… або краще спадкоємним принцом арабської держави))) Чи хоча б мати когось поруч, хто думає, не як прикурити на цьому, а чи взагалі це можливо технічно. 📑І переконаний, що як колись маскі-шоу з айтішниками, так і зараз ця ситуація чітко дала сигнал всьому нашому мілтеху, як воно буде насправді. Не на красивих слайдах, а в реальності. Але проблема навіть глибше. За 7-м років абсолютно не зʼявилось жодного стимулу залишати бізнес в Україні, якщо є можливість його перевести в іншу юрисдикцію. Як мінімум, щоб потім режисер «Слуги народу» та інші кулебаєві у тебе різко в структурі власності не зʼявилися. І тому, навіть там де ми очевидно маємо супер перевагу і унікальну можливість взяти лідерство (а все ж таки тут є чим пишатися), то втрачаємо через неефективність системи і бажання рулити на рівні з арабськими монархами, призводить рівно до зворотнього результату…. Де втрачаєм і можливості зараз, і на багато років вперед.